Ideální nejen vánoční dárek? Zkuste miniBOOK!

15.11.2013 | autor: Redakce PŽ

Ideální nejen vánoční dárek? Zkuste miniBOOK!

Jestliže hledáte inspiraci na dárky k blížícím se Vánocům, jsou následující řádky určeny právě Vám. Vánoční svátky totiž mohou být zdrojem značného stresu ohledně výběru překvapení pod stromeček. Proč se jej tedy letos nevyvarovat?

Chcete letos na Vánoce věnovat svým nejbližším skutečně hodnotné dárky? Co je takhle letos překvapit vzpomínkami ve formě fotografií?

Vždyť máloco potěší tolik, jako obrázky rodiny, případně nějakých nezapomenutelných míst. Aktuálně přitom můžete k tomuto účelu využít moderní fotoalbum neboli fotoknihu. Na Piklio.cz navíc právě nyní naleznete velice zajímavou novinku v této oblasti – miniBOOK, kterou vyrobíte snadno, rychle a zaplatíte jen pár korun!

MiniBOOK – perfektní dárek snadno a rychle

Co je to vlastně miniBOOK? Jak samotný název napovídá, jedná se o fotoknihu menších rozměrů, s jejíž tvorbou budete hotovi za pár minut. Stačí pouze vybrat design obálky a nahrát fotky! Jelikož bude na každé stránce jediný obrázek, nemusíte se vůbec zabývat tím, kam kterou fotografii umístit. Vše je tedy hotovo raz dva, což je v nepoměru s trvalou hodnotou takového dárku.

MiniBOOK Vám přitom nabízíme za pouhých 169 Kč, takže v ní naleznete perfektní překvapení za výtečnou cenu! Ke každé objednávce navíc dostanete poukaz v hodnotě 100 Kč na další nákup. O všech náležitostech se koneckonců můžete dočíst zde. Pokud sháníte (nejen) vánoční dárek pro někoho ze svých nejbližších, zde se Vám nabízí velmi vhodná varianta, která potěší jak mladší ročníky, tak rodiče či prarodiče, tedy prakticky každého.  

Piklio.cz – rozličné fotoknihy a další výrobky

V internetovém obchodě Piklio.cz se ovšem nabídka neomezuje pouze na miniBOOK, případně na nejrůznější fotoknihy. Lze si totiž pořídit rovněž kalendáře, obrazy, plakáty či přání – to vše s fotografiemi, jaké si sami zvolíte! Chcete-li tedy letošní Vánoce zařídit ve znamení vzpomínek, případně si tyto výrobky pořídit pro sebe domů či do práce, máte rozhodně z čeho vybírat, a to při zajímavých pořizovacích cenách. Lze si přát více?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.