PROJEKT LOCHKOV LOFTS POKRAČUJE RYCHLE VPŘED A OTEVÍRÁ INFOCENTRUM NA MÍSTĚ STAVBY

15.9.2010 | autor: Redakce PŽ

Projekt originálního bydlení v bývalém pivovaru v Praze 5 - Lochkově získává stále zřetelnější kontury. Stavební práce pokračují podle stanoveného harmonogramu a tři z celkem čtyř plánovaných budov se již postupně rýsují do své budoucí podoby. Pro zájemce je od 11. září nově otevřeno informační centrum přímo v místě výstavby. Zde je zástupci developera detailně seznámí s celým projektem.

„Jak stavba postupuje vpřed, klienti stále více chtějí vidět Lochkov Lofts na vlastní oči. Proto jsme jim vyšli vstříc a přímo v Lochkově jsme na místě stavby zřídili informační centrum. To je otevřené každý víkend, vždy v sobotu od 10 do 12 hodin a v neděli mezi 15 a 17 hodinou. Naši zástupci zájemce rádi provedou samotnou stavbou, představí jim nabídku standardů a zodpoví veškeré dotazy," doplňuje novinku Sylva Krtilová, Sales & Marketing Manager společnosti Euro Ventures. „Od 20. září bude navíc zprovozněna dlouho očekávaná část Pražského okruhu mezi dálnicemi D1 a D5, která ještě zrychlí a zjednoduší dostupnost Lochkova," dodává Sylva Krtilová.

Renovace a výstavba projektu Lochkov Lofts probíhá podle plánu. V budově A, kterou charakterizuje pivovarská věž se železobetonovou konstrukcí a dominujícím cihlovým komínem, již probíhá úprava východní fasády a příprava na vsazení nových oken. Zároveň se pracuje na rozvodech zdravotně technické instalace a stavaři vyzdívají bytové a mezibytové příčky. V budově C s menší kamennou věží byly podchyceny základy stavby a rekonstruují se původní klenby v 1. nadzemním podlaží. V současné době probíhá zakládání objektu B. V projektu vyroste jediná novostavba, a to budova D na střeše podzemních garáží. Pohledově se tím uzavře celý čtvercový areál a uprostřed něj se vytvoří vnitřní nádvoří se zelení. Nyní probíhají práce na betonovém skeletu objektu parkingu a betonování výtahové šachty vedoucí k budově. V celém projektu budou zanedlouho dokončeny potřebné přípojky vody a kanalizace.

Po dostavbě bude všem jednotkám společný moderní komfort bydlení a zároveň soukromí pro jejich obyvatele. „Ateliéry a menší byty v dispozicích 1+kk a 2+kk jsou ideální pro mladé páry, které hledají své první bydlení. Mladí lidé kromě komfortního bydlení jistě přivítají i příležitosti k aktivnímu odpočinku, které najdou v bezprostřední blízkosti projektu. Všechny byty v projektu Lochkov Lofts mají dobré dispoziční řešení. Větší z nich často disponují několika ložnicemi a koupelnami. To určitě ocení početnější rodiny s dětmi, protože každý člen domácnosti tu najde svůj vlastní klidný koutek," popisuje projekt Sylva Krtilová.

Projekt Lochkov Lofts nabídne 73 netradičních bytových jednotek v příjemném prostředí plném zeleně, pouhých třináct kilometrů od centra Prahy. Celý areál se skládá ze čtyř budov obklopených zelení, které poskytnou byty o výměře od 30 m2 do 125 m2 v dispozicích 1+kk až 5+kk a 8 ateliérů. K některým bytovým jednotkám patří terasy nebo lodžie, k vybraným přízemním pak vlastní předzahrádky s nízkými dřevěnými ploty. Novým obyvatelům tichá lokalita a uzavřený areál zajistí dostatek klidu, soukromí a bezpečí. Výstavba byla zahájena v březnu 2010, kdy proběhlo předání stavby generálnímu dodavateli společnosti Unistav. Dokončení je plánováno na konec roku 2011. Projekt vzniká podle návrhu architekta Alberta Di Stefano a společnými silami jej realizují developeři Euro Ventures a ITAKA. Prodej zajišťuje realitní kancelář Professionals.

Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.