Zvažujete ČOV?

13.10.2020 | autor: Redakce PŽ

Zvažujete ČOV?

Čistírny odpadu jsou oblíbeným nástrojem pro lokální pozemky. Jejich ekologický přínos je nesporný. Jednotlivec uspoří klidně sto tisíc korun na nevyužité energii. Pravděpodobně rozumíte, pro co čističku zájemci nakupují.

I vy chcete ušetřit? Je to prosté. Musíte jen opatřit nákres, legální povolení a sehnat ČOVku. Lhostejné, zda pro dům nebo firmu. Postup je stejný.

Jestliže byste chtěli číst detaily, prohlédněte si kancelář ZAKRA s.r.o.. ZAKRA se zaměřuje na zařízení čistírny odpadních vod nebo kanalizaci. Desítky realizovaných klientů, halda zhotovených projektových dokumentací a kladná reference.

Jak na to? Nejdříve je počáteční diskuse. Ta se neplatí. S projektanty pořešíte všechno nejdůležitější okolo vašeho případu. V dalším kroku dostanete hydrogeologický posudek, jež je podmínkou. Projdou se zákonné pravidla a získá se povolení. Pořídí se čistička a hotovo.

Spoluprácí s ZAKRA je pro vás průběh velice zjednodušený. Jen poslat kontakt skrz webové stránky, pobavit se a vše vyřídí. Zájemce nic nezařizuje a nikam nechodí.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.