Autopůjčovna se hodí, i když máte vlastní auto

17.8.2015 | autor: Redakce PŽ

Autopůjčovna se hodí, i když máte vlastní auto

Vyplatí se půjčit si auto?

Lidé si půjčují auta z mnohých důvodů – na služební cestu, rodinnou dovolenou nebo jako náhradu za vlastní auto, které mají v opravě. Zapůjčené auto může mít bez ohledu na okolnosti proti vlastnímu mnoho výhod.

Pokud žijete ve velkém městě, kde jsou tramvaje, vlaky, autobusy, metro, možná jste zjistili, že mít vlastní auto není nutné. A když přijdou prázdniny a chcete se někam vydat, prostě si auto půjčíte. Nicméně půjčovny aut navštěvují i lidé, kteří vlastní své vozidlo. Proč?

Především se může stát, že potřebujete jiné auto, než vám parkuje v garáži. Při stěhování se hodí dodávka, při hromadné dovolené s kamarády vícemístné vozidlo, v horách užijete Jeepa. Ve většině půjčoven navíc najdete něco luxusního, co užijete například na svatbu či jiné slavnostní příležitosti.

Mnoho rodin si půjčuje auto tehdy, když jedou na dovolenou. Solidní půjčovna aut, jakou je v Praze například společnost Taggart, půjčuje výhradně nová auta s nízkým počtem najetých km (průměrný věk jejich aut je 9 měsíců a průměrný počet najetých kilometrů 18 000). Minimalizujete tím riziko, že se vám při dlouhé cestě rozbije auto, a když si vyberete úspornější vozidlo, ušetříte benzín. Navíc vám odpadne mnoho starostí, protože autopůjčovna má vyřízené pojištění aut po celé Evropě, a když se s vozem něco stane, nebudete na to sami (asistenční služba funguje 24 hodin denně).

Jak si půjčit auto?

Zamíříte na web, vyberete si z nabídky a rozmyslíte se, zda vám bude stačit zapůjčení auta s limitem najetých km nebo si připlatíte za neomezené kilometry. Domluvíte se, kde si chcete auto vyzvednout, a vezmete si s sebou potřebné doklady.

Tip na závěr: Půjčovna aut Taggart garantuje nejvýhodnější nabídky v České republice. Pokud u konkurence objevíte levnější cenu zapůjčení stejného modelu vozidla, stačí se ozvat a obratem dostanete lepší nabídku.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.