Autoservis Ostrava jako partner v lásce k automobilům

28.11.2019 | autor: Redakce PŽ

Autoservis Ostrava jako partner v lásce k automobilům

Auto pro vás není jenom věc, ale součást rodiny? Drahý přítel, o kterého se staráte, jak nejlépe umíte? Někteří lidé prostě k autům tíhnou více než jiní. Nejde přitom jen o muže, i mnohé ženy našly zalíbení v plechových miláčcích.

Některé láska k automobilům přivede až k tomu, že se jim začnou věnovat i pracovně. Jde například o případ Petra Válka, který provozuje autoservis Ostrava, zároveň se angažuje v autosportu, a ještě renovuje veterány. Pochopitelně všechno nestíhá sám, podařilo se mu složit celý tým podobně smýšlejících lidí a Válek Group se stala synonymem pro automobilismus na Ostravsku.

Dobrý autoservis je jako vaše pravá ruka

Někteří lidé se autoservisům vyhýbají jako čert kříži. Raději si vše udělají svépomocí, protože nechtějí pustit ani korunu navíc. Všechny, kdo nepohrdnou kvalitním autoservisem, ovšem můžeme potěšit. Autoservis Ostrava se zaměřuje zejména na vozy BMW, ale poradí si i s auty Škoda, Ford, Mercedes, VW, Seat a jinými. Ať už je váš problém jakýkoliv, stavte. Společně ho určitě vyřešíte.

Milujete sportovní auta?

Pak se také stavte. Válek Group si totiž poradí i se sportovní úpravou vozidel. Předělají vám auto, aby odpovídalo vašim představám. Ostatně, Petr Válek si sám se svými mechaniky postavil BMW M 3.2 a jezdil závodně. Můžete zde tedy nasbírat i spoustu dobrých zkušeností.

Zajímají vás veterány?

Správní milovníci vozidel mají slabost pro veterány. Dnes si je spousta lidí nepořizuje pouze z lásky, ale rovněž jako formu investice. Jestliže vás renovace veteránů zajímá, opět nemůžeme doporučit nic jiného než se stavit. S renovacemi starých aut zde mají bohaté zkušenosti, provedou vám renovaci na klíč, nebo poradí s něčím, s čím zápasíte.

Válek Group a jejich provozovna v Ostravě je prostě rájem pro všechny milovníky automobilů. Závodních, starých i těch současných.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.