Hledáte rodinné auto, které vás zaveze až na kraj světa? Zvolte Volkswagen

1.11.2018 | autor: Redakce PŽ

Hledáte rodinné auto, které vás zaveze až na kraj světa? Zvolte Volkswagen

Současný trh s automobily je poměrně rozmanitý, a tak vybrat rodinné vozidlo je celkem hračka. I když záleží na tom, jak se to vezme, protože někdy je pestrá nabídka spíše na škodu, protože potom nevíte, po kterém modelu nakonec sáhnout. Co automobil, to jiné jízdní vlastnosti a funkce. V podstatě by se dalo říct, že každé vozidlo má něco do sebe. V následujících řádcích se zaměříme na německou značku Volkswagen.

Volkswagen Arteon s nezaměnitelným designem

Jestliže toužíte po automobilu, do něhož se vlezou všichni členové domácnosti, ale zároveň neztratí na elegantnosti, jasnou volbou je Volkswagen Arteon, jenž poskytuje spoustu prostoru ve všech směrech. Volkswagen si u tohoto modelu potrpěl na nejmenší detaily, a tak není divu, že se stal jedním z nejoblíbenějších v nabídce automobilové společnosti.

Volkswagen Tiguan na hory i do pouště

Pro milovníky robustnějších automobilů je připraven Volkswagen Tiguan, z něhož se otevírá nádherný výhled na okolí. Součástí vozidla je panoramatické střešní okno, skrze které můžete ve večerních hodinách sledovat hvězdnou oblohu. Co vás nadchne, je stabilita vozidla na všech typech vozovky. Vydat se s ním můžete klidně do hor, ale také do pouště.

Volkswagen Polo pro nenáročné

Pro nenáročné rodiny je určen automobil Volkswagen Polo. Protože je menší, dokáže hravě prokličkovat ulicemi města. Poradí si také na dlouhých cestách. Oblíbená je mimo jiné sportovní varianta R-Line.

Pokud hledáte prodejce vozidel značky Volkswagen, obraťte se na společnost Auto Podbabská, jež poskytuje jak nová vozidla, tak i předváděcí a skladové vozy či ojeté vozy. Záleží pouze na vašich představách a preferencích. Ještě navíc společnost zajišťuje servis a celou řadu dalších služeb, jako je například půjčovna.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.