Moje zkušenosti s AAA Auto nejsou vůbec špatné

24.9.2015 | autor: Redakce PŽ

Moje staré auto, které jsem kupovala na dojíždění do práce, už dosloužilo. Přišlo mi to tak trochu vhod, protože jsem konečně chtěla něco lepšího a výkonnějšího, abych svoje jízdy nemusela omezovat jen na cestu do zaměstnání a zpět. Úkol byl tedy jasný – najít auto, které se mi bude líbit a vydrží se mnou i delší jízdy. Jasno bylo i v tom, že nezamířím koupit auto nové, protože na to nemám, ale moje kroky povedou do autobazaru.

Rozhodla jsem se, že nejdříve obejdu několik bazarů a podívám se, jaká auta jsou vůbec k mání. Ono je totiž něco jiného vidět auto na obrázku a ve skutečnosti. Bylo velmi zajímavé, jak se prodejci snažili. Viděli samotnou ženskou, takže jsem někdy neměla ani 5 minut na rozkoukání a ihned mi začali nutit to a to auto. Ze slušnosti jsem si vždy alespoň jedno auto projela, ale poté s díky odešla. Šla jsem přece jen na „čumendu“.

Dobře vím, že velmi šikovný prodejce dokáže zamaskovat i velmi závažné poruchy. Ve chvíli, kdy jsem měla vybrané 3 typy aut, kontaktovala jsem mého dobrého přítele automechanika, aby mi s výběrem pomohl.

Naše hledání začalo na internetu. Chtěla jsem vždy do bazaru volat, jestli auto ještě mají. Kamarád mě ale varoval, ať to nedělám. Právě tím na auto upozorním a prodejce ještě může udělat úpravy. Nenapadlo by mě to, ale něco do sebe to má.

Při hledání jsme našli nejvíce nabídek vozů u autobazaru AAA Auto. Můj kamarád je zarytý odpůrce velkých prodejců a varoval mě, že AAA nemají zrovna dobrou pověst. Mám svou vlastní hlavu a říkala jsem si, že když inzerují tolik prodaných vozů ročně, nemohou přece být neseriózní. Protože jako žena musím mít vždy poslední slovo, vyrazili jsme společně právě do AAA Auto. Kupodivu nás prodejce nechal být, abychom měli čas si auta prohlédnout. Poté přišel a ochotně nám donesl klíče od vybraných aut. Bez vnucování a snažení se prodat a vychválit vůz až do nebes. Ihned jsme mohli auto projet. Nebudu lhát do auta jsem se zamilovala na první pohled, což na mě bylo vidět. Chtěla jsem si auto co nejdříve odvézt. Kamarád mě ale varoval, protože chtěl auto pořádně prohlédnout a zjistit si o něm informace v registru. Prodejce z AAA Auto souhlasil. Vše trvalo asi 2 dny. Kamarád vše zkontroloval a musím říct, že sám uznal, že AAA Auto prostě umí...Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Hrubý Neregistrovaný | 2016-01-09 19:08:38
Moje zkušenost s aaa je také pozitivní.. kupoval sem škodu superb už skoro před dvěma lety za fakt dobrou cenu tenkrát a doted je v perfektním stavu.
Hodnocení: 0
Vložil: Hrubý Neregistrovaný | 2016-01-09 19:07:08
I já mám s aaa pozitivní zkušenost. Kupoval sem škodu superb za fakt dobrou cenu, jezdím už necelý dva roky a autíčko je stále v perfektním stavu.
Hodnocení: 0
Vložil: Pavel Neregistrovaný | 2015-12-27 15:45:48
S aaa mám zkušenosti hned dvě. Jednak s prodejem vozu a jednak s koupí Octavky. Jednání seriozní tam z jejich strany bylo. S tím že jsem si chtěl nechat auto nejdříve prohlédnout neměli žádný problém a já už mám auto skoro rok a jsem spokojený. Jediná investice se týkala tlumičů a s tím jsem počítal už když se mi na auto díval mechanik že bude potřeba do budoucna do tohoto zainvestovat. Jinak s autobazarem jsem spokojený a podruhé bych asi šel znovu do aaa. V dnešní době bych spíše nevěřil těm malým autobazarům a spoléhal bych spíše na ty větší jako je aaa.
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.