Odchází vám na vozidle turbo? Třeba stačí repasovat

11.1.2019 | autor: Redakce PŽ

Součástí mnoha moderních vozidel je turbodmychadlo. Jakmile však začne automobil ztrácet výkon, zřejmě je na vině závada na turbodmychadle. Stačí přijet k automechanikovi, který zhlédne jeho stav a navrhne optimální řešení. V následujících řádcích vám však prozradíme, na jaké specialisty se obrátit, pokud jde zrovna o turbodmychadlo.

Vyznat se v dnešních vozidlech je mnohdy nadlidský výkon. Ovšem spousta zběhlých řidičů pozná, pokud se porouchá turbodmychadlo. V takovém případě nejezděte do prvního autoservisu, který uvidíte, protože by vám zřejmě naordinoval výměnu součástky za novou. Přitom možná stačí jen repasovat vaše turbodmychadlo, což vyjde mnohem levněji.

ProfiRepas si vyzvedne turbodmychadlo přímo u vás doma

Jednou ze společností, která se specializuje na repase turbodmychadel, je ProfiRepas. Součástku si vyzvedne na vámi zvolené adrese, potom provede kompletní repasi a po opravě vám přiveze komponentu zase na adresu, kde se zrovna nacházíte. Jak jednoduché. Stačí provést objednávku skrze webové stránky firmy.

Další výhodou je, že jako jedna z mála společností nabízí na repasované součástky dvouletou záruku. Většina firem, které repasování provádí, poskytují záruku jen půl roku, v lepším případě rok. ProfiRepas při repasování vymění veškeré vnitřní díly za nové, a tím pádem si je společnost jistá, že turbodmychadlo určitě ještě další dva roky poslouží.

Co dále ProfiRepas nabízí?

Výčet služeb je však mnohem širší. ProfiRepas poskytuje nejen repas turba, ale také prodává nové náhradní díly. Skladem má více než 90 % nejčastěji používaných turbodmychadel pro osobní vozidla, ale není pro ni problém objednat i méně běžná turbodmychadla. Pro více informací se podívejte na stránky společnosti, kde si můžete rovnou služby i součástky objednat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.