Kam na kole na Vysočině?

4.3.2022 | autor: Redakce PŽ

Každým rokem se nadšenci jízdy na kole netrpělivě těší na konec zimy, který znamená jediné – sluníčko, toulky pohádkovou přírodou, kolo a dlouhé i krátké cyklovýlety. Právě pro vyznavače bicyklování je Vysočina vyhledávaným rájem.

Krásy jízdy na kole

Milovníci kol s námi budou určitě souhlasit, když zmíníme, že tato činnost má velmi pozitivní dopad jak na tělo, tak i na naši duši. Není nad jízdu v pohádkově krásné  krajině, která nás svým kouzlem přenese mimo stres našich běžných životů.

Pokud jste to ještě nikdy neudělali, zkuste popřemýšlet nad možností víkendového pobytu, spojeného s přespáním například formou ubytování na zámku Chateau Herálec. Poctivě namožení a příjemně utahaní po celém dni venku zajisté oceníte komfortní zámecké pokoje. Takhle dobře se už nikdy v životě nevyspíte, věřte nám.

Čerstvý vzduch dělá svoje

Kdo již zažil jízdu na kole na Vysočině ví, že její krásy jsou nepopsatelné. Kdo to ještě nezkusil, musí to zkrátka zažít! Něco takového se nedá opravdu popsat. Pomocníkem vám může být internet, kde si vyhledáte výraz: výlety vysočina, díky čemuž získáte přehled o místech, která stojí za to navštívit.

S největší pravděpodobností nestihnete navštívit vše, pokud se ovšem neubytujete někde na více dní. Klidně se může stát, že podlehnete svodům, jež na vás může nachystat místní zámecký hotel Chateau Herálec. V tomto případě stihnete místo výletů spíše relax v sauně, parní lázni nebo při uklidňující masáži. A proč také ne – zasloužíte si to.

Ať už strávíte svoji krátkou dovolenou aktivně nebo spíše pasivně, rozhodně poslouží jako skvělý zážitek s kamarády či blízkou osobou. Můžeme vám na závěr poradit? Takový víkendový pobyt je nepřekonatelným dárkem, s nímž určitě ohromíte své milované. Zvlášť po dlouhém období neustálých zákazů.

Několik tipů na nádherné cyklovýlety na Vysočině

(první tři tipy jsou vhodné i pro děti)

●Vysočinou na kole: Humpolec - přehrada Sedlice - sv. Haštal - Červená Řečice - Želiv - Humpolec

●Jarní výlet po rybnících v okolí HumpolceAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.