Projeďte se Španělskem a Portugalskem na silné motorce

31.3.2022 | autor: Redakce PŽ

Projeďte se Španělskem a Portugalskem na silné motorce

Chcete letos zažít tak trochu jinou dovolenou? A patříte mezi fanoušky motorek? V tom případě pro vás máme tip. Co takhle vyrazit do Španělska a Portugalska projet si tyto jižní země na motorce?

Užijte si jízdu na půjčené motorce

V exkluzivní motoškole Přijďte se projet máte možnost vyrazit do Španělska a Portugalska a půjčit si zde motorku přímo od českých instruktorů. Tato motoškola totiž pravidelně pořádá nejrůznější motovýlety, díky kterým poznáte krásu dané země a zároveň si užijete spoustu zábavy na motorce.

 

V rámci takové expedice přitom nejste omezeni pouze na jeden druh stroje. Motorky si totiž můžete střídat s instruktory a vyzkoušet tímto způsobem více různých strojů. A jaké motorky na vás čekají?

 

Vyzkoušet si třeba můžete jízdu na motorce BMW R 1250 GS, což je jeden ze zástupců legendárních boxerů. Kromě toho můžete poznat také sílu motorky BMW F 850 GS, což je perfektní enduro. 

Jízda na silnici i v terénu

Součástí takové expedice jsou trasy, které jsou šité na míru jednotlivým jezdcům. Díky tomu si můžete užít jízdu na silnici i v náročnějším terénu. Navíc si zkusíte vyjet i pořádný kopec po nejrůznějších kamenitých stezkách. 

Poznáte také místní kulturu

Součástí takové expedice rozhodně není pouze jízda na motorce. Instruktoři s jezdci dělají pravidelné zastávky, aby účastníci zájezdu mohli poznat také místní kulturu a jídlo. 

 

V tomto konkrétním případě přitom nabízí ubytování v krásné španělské vesničce Seradilla, která je situovaná zhruba 270 km od Madridu. V Portugalsku si poté užijete ubytování v okouzlujícím pobřežním městečku Peniche.

 

Více informací o termínech zájezdů najdete na www.prijdteseprojet.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.