Barbie hry

4.11.2018 | autor: Redakce PŽ

Barbie hry

Na konci šedesátých let představila Ruth Handlerová světu panenku Barbie. Jedna z nejoblíbenějších dívčích hraček na světě se vyvíjela vždy podle nejnovější módy a brala na sebe podobu nejznámějších osobností té doby. Pořídit jí můžete nejen luxusní oblečení, ale i domeček, auto, přítele Kena nebo domácího mazlíčka. Pokroková Barbie pronikla i na internet. Počítačové hry s Barbie tematikou si stejně jako jejich předloha získaly velikou oblibu.
 

Oblečte si svou Barbie!


Na webových portálech hry pro dívky s Barbie hrami najdete několik typů her. Klasikou je oblékání polonahé Barbie. Stránky specializované na hry s Barbie například nabízejí nové kolekce stejně jako módní průmysl. Vybírat můžete z oblékacích her k různým příležitostem. V jednotlivých hrách tak Barbie šatíte jako opravdovou dámu, nevěstu, podle počasí nebo činnosti, ke které se chystá. Tvořivost podporují hry, ve kterých máte za úkol Barbie nalíčit nebo vybarvit jako omalovánky. Tak trochu pro život jsou vhodné hry, kde vybavujete domeček pro Barbie nebo její obývací pokoj či ložnici.

Lze najít i složitější Barbie hry, které rozvíjejí představivost a šikovnost mladých hráček. Skládání puzzle s obrázkem Barbie pomáhá zábavným způsobem zlepšovat paměť a pracovat s časem. Náročnost puzzle se odvíjí od počtu dílků a stanoveného časového limitu. V dalších hrách v této kategorii potkáváme Barbie při různých činnostech a říkáme jí, jak obsluhovat zákazníky v kavárně nebo v salónu krásy, tancujeme s ní či jezdíme na kole.
 

Barbie hry pro každý počítač


Barbie hry online obvykle nejsou příliš náročné na technickou podporu počítače, takže je lze hrát téměř na každém počítači. Ovládání je jednoduché. U oblékacích her máte panenku a kolem ní jsou rozloženy oblečky, účesy a doplňky. Jednoduchý posunutím myši přesouváte na panenky jednotlivé kousky. Na podobném principu jsou postaveny také Barbie puzzle. Když přetáhnete dílek na jiné políčko, vrátí se zpět mezi ostatní kousky. U tanečních her si navolíte hudbu a pak kopírujete to, co dělá Barbie.

TIP: Zahrajte si také GoodGame Empire, nebo Big Farm.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.