Když nevěříte cloudu

30.6.2020 | autor: Redakce PŽ

Cloudová úložiště jsou pohodlná, pracují automaticky a my se tak nemusíme téměř o nic starat. Přesto mnohým z nás stále nejde si zvyknout na to, že bychom vše měli jen ve virtuální podobě.

Každý z nás má mnoho různých souborů a dat, které si chce uchovat a mít je kdykoli k dispozici. Fotografie z výletů a rodinných oslav, videa z dovolené, oblíbené filmy nebo různé dokumenty si tak snažíme uchovávat raději na více místech. Cloudová úložiště jsou sice moderní a bezpečná, přesto vlastníme minimálně jeden flash disk a na něj si důležité věci kopírujeme, jen tak pro jistotu. I proto stále patří reklamní flash disky mezi oblíbené dárky, které mohou zákazníci od svých obchodních partnerů dostat.

Důvěryhodné řešení 

Možná je to svým způsobem úsměvné, přesto většina lidí stále věří těmto malým diskům a ty nejdůležitější věci na nich uchovává. Důvody bývají různé, nevěříme cloudu a nechceme na něj ukládat soukromé fotografie a dokumenty, nebo jen chceme mít ještě jednu kopii u sebe, pro všechny případy. Pokud tak hledáte nějaké propagační předměty, které budu užitečné a vaši klienti je budou používat, flash disky s potiskem jsou sázka na jistotu, zákazník bude navíc vaše logo mít stále na očích a spojené s důvěrou a zážitky.

Pro připomenutí 

To, co už jsme zažili, si můžeme připomenout na fotkách a videích, myslet ale musíme i na to, co nás teprve čeká. K různým upomínkám využíváme nejen moderní technologie, mobilní telefony a online kalendáře, ale také obyčejný papír a lepící bločky, na které si píšeme poznámky. Reklamní propisky jsou tak stále trendy a vhodný způsob, jak se zákazníkům připomenout drobnou pozorností.

Uložit si cokoli do cloudu, ať už fotky nebo připomenutí nadcházející události, je velmi pohodlné a většinou se o to postará náš chytrý telefon sám. Přesto však stále dáváme v některých věcech přednost staršímu typu řešení.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.