Nový drahý počítač? Ne, o mnohem levnější repasovaný!

21.10.2020 | autor: Redakce PŽ

Skončili jste na home officu, vaše děti na distančním vzdělávání, ale chybí vám výkonná počítačová technika? Nevěste hlavu a místo nových počítačů se pořiďte repasované!

Nežijeme v lehké době. Příjmy spousty z nás se snižují a výdaje zvyšují. Nemalé nároky jsou kladeny i na internetové připojení a počítačové vybavení rodin. Konkrétně distanční vzdělávání je už uzákoněné, a tudíž povinné!

Když jeden počítač nestačí

Ty tam jsou i časy, kdy jedné rodině stačil jeden počítač. Vezměte si průměrnou čtyřčlennou rodinu, v níž jsou oba rodiče na home officu a dvě děti se vzdělávají online. Počítač potřebují všichni. Většinou ve stejnou dobu. Jak se s touto situací mají vypořádat? Vyrazit do obchodu, pořídit si čtyři nové počítače, a ty několik následujících let splácet? Nebo si za zlomek jejich ceny použit plně funkční repasované počítače? V případě napjatého rodinného rozpočtu rozhodně doporučujeme druhou variantu.

Používaný, ale plně funkční

Pojďme si však objasnit pojmy. Repasovaný počítač je počítač již jednou používaný, chcete-li secondhandový, neboli z druhé ruky. Ale zkontrolovaný počítačovým expertem, a tudíž v perfektním technickém stavu. A renomovaný dodavatel vám doloží i jeho původ. V portfoliu e-shopu malicomputer.cz, který se na prodej repasovaných počítačů specializuje, většinou najdete techniku z velkých firem a ukončených operativních leasingů.

Levné notebooky i PC

V nabídce najdete levné notebooky i stolní PC renomovaných značek, jako jsou Dell, Lenovo a Hewlett Packard. V cenách začínajících na necelé tisícovce. Co byste řekli třeba počítači Dell OptiPlex - Intel Pentium DualCore E5800 s Windows 7 a kapacitou 160 GB za 990 Kč? Máte ho mít! Na 3699 Kč vás pak vyjde výkonnější model FUJITSU s Windows 10. V nabídce však najdete i repasované herní počítače a mobilní telefony včetně oblíbených modelů značky Apple. Například IPHONE 7 může být váš za necelých 6400 korun! Volba je jasná, ne?


 


 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.