AXE Angels to roztočily na AXE Twist párty!

31.5.2010 | autor: Redakce PŽ

Nový AXE TWIST v sobě ukrývá vůni, která se mění. A stejně nezapomenutelná jako měnící se vůně byla i AXE TWIST párty v sobotu 29. května 2010 teplickém Unico ME clubu.

Tajemství a výjimečnost nového deodorantu AXE TWIST spočívá v jeho extrémně vzrušující svěží vůní, která se během dne promění v jemnou a přitažlivou a dodá svému nositeli ten pravý pocit sebejistoty při flirtování. Dnešní moderní hektická doba klade na mladého muže vysoké nároky. Pokud chce uspět v tvrdé konkurenci, nesmí dopustit, aby se s ním žena nudila. Proto je čas na změnu, a s tou přichází AXE TWIST!
 
S AXE TWIST se nikdo nenudí a roztančený Unico ME club toho byl důkazem. Vedle super setů DJe Daevise Dee čekal na návštěvníky AXE TWIST párty atraktivní program, který moderovala Lenny Trčková, a soutěž o skvělé ceny. A nechyběly ani AXE Angels. Osm sexy trenérek flirtování prozradilo klukům pár osvědčených sváděcích fíglů, které si pak mohli otestovat v interaktivní flirtovací hře. A vítěz rozhodně neodešel s prázdnou! Zůstat doma a nudit se, se nevyplatilo, protože AXE TWIST je párty, která změní!

 

Více informací o plánovaných AXE Twist párty naleznete na www.axe.czAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.