AXE TWIST PÁRTY ROZTANČILA KASALICE!

21.9.2010 | autor: Redakce PŽ

Nový AXE TWIST v sobě ukrývá vůni, která se mění. Plná nečekaných změn a překvapení byla i párty v sobotu 18. září v Music Clubu Relax v Kasalicích u Lázní Bohdaneč. Nechyběl tým sexy AXE ANGELS, atraktivní program, ani flirtovací hry o skvělé ceny!

Tajemství a výjimečnost nového deodorantu AXE TWIST spočívá v jeho extrémně vzrušující svěží vůní, která se během dne promění v jemnou a přitažlivou a dodá svému nositeli ten pravý pocit sebejistoty při flirtování. Dnešní moderní hektická doba klade na mladého muže vysoké nároky. Pokud chce uspět v tvrdé konkurenci, nesmí dopustit, aby se s ním žena nudila. Proto je čas na změnu, a proto přichází AXE Angels.

Sobotní párty v Music Clubu Relax v Kasalicích byla důkazem, že s AXE TWIST se nikdo nenudí. Atraktivním programem večera provázel herec Jakub Štáfek, sexy AXE Angels prozradily klukům pár osvěčených triků, které udrží zájem holek, super sety DJe Mr. Wee a DJe Koziče nenechaly v klidu snad nikoho a interaktivní flirtovací hra byla zárukou skvělé zábavy. Zůstat doma se zkrátka nevyplatilo!

Více informací o dalších AXE TWIST párty i osmičku AXE Angels naleznete na www.axe.cz .Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.