Jedinečný koncert skupiny IMODIUM - zahraje unplugged a na vodě

15.7.2010 | autor: Redakce PŽ

Jedinečný unplugged koncert skupiny Imodium se uskuteční 12. srpna na parníku Odra. Broumovští rockeři na něm v akustické podobě zahrají nejen písně ze svého posledního dvojalba Polarity, jehož aktuální singl Břehy boduje v tuzemských hitparádách, ale i své největší hity. Kromě Adama Piafa (ex-Fake Tapes), který večer na lodi odstartuje svým písničkářským setem, slibuje kapela přizvat na palubu i několik spřátelených hudebních hostů. Vyplouvá se v 19.30 hodin od pražského Palackého mostu, cena vstupného je 150 korun. Podrobnosti včetně rezervace míst najdete na internetových stránkách www.imodiumband.cz.

Pro čtveřici talentovaných muzikantů je rok 2010 zlomový. Deset let existence oslavili v nové sestavě a stylově - vydáním, v pořadí již třetí, desky s názvem Polarity. Ta obsahuje desítku ostře rockových skladeb a jako bonus druhé CD s jejich komorní akustickou úpravou. První část alba se nejprve prodávala v digitální formě za cenu, kterou si fanoušci na serveru t-music.cz určili sami. Kompletní kolekce ve fyzické podobě se na pultech objevila později a Imodium, bylo příjemně překvapeno jak pozitivní reakcí fanoušků, tak hudebních kritiků.

V červnu vznikl v Hradci Králové videoklip k titulní písni „Břehy",  který navíc společně s dalším hitem alba „Kluci nepláčou" úspěšně boduje v hitparádě Radio Top 20 Modern Rock. V současnosti kapela vládne letním festivalovým pódiím, kde nabírá obrazový materiál pro další videoklip. Ten by se měl v televizních rotacích objevit na podzim.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.