Miss Agro 2010 nabídne J.A.R., Tleskač, Airfare a Vagyny dy Praga

7.5.2010 | autor: Redakce PŽ

12.května 2010 se na pražském Suchdole, v areálu České zemědělské univerzity uskuteční  12. ročník  tradiční soutěže Miss Agro.  V rámci doprovodného programu vystoupí přední české kapely J.A.R., TLESKAČ, AIRFARE a další. Jako bonus budou mít návštěvníci možnost vidět několik krátkých exhibicí. Slavnostní korunovaci nové Miss Agro 2010 provede pražský primátor Pavel Bém. Vstup na akci je každoročně ZDARMA.

Miss Agro je každoroční a v České republice snad i unikátní soutěž o královnu (nejen) krásy České zemědělské univerzity spojená s hudebním festivalem. Tato akce v posledních letech vyvinula spolu s Majálesem a  Strahov open-air festivalem ve tři největší studentské akce v Praze. Miss Agro 2009 navštívilo podle odhadů až 12.000 nadšených návštěvníků.  Soutěž Miss Agro doplní v letošním roce svými vystoupeními kapely J.A.R, Tleskač, Airfare, Vagyny dy Praga a Vítěz suchdolské soutěže studentských kapel iZUN Music Challenge 2010 - Last station.

Z nehudebních exhibicí se Vám představí  beatboxer NASTY z uskupení BEATBURGER BAND se svým vystoupením z pořadu „Na stojáka", WILD CHEERLEADERS se svou akrobacií a fireshow skupiny FANTASMAGORIA.

Novinky z loňského ročníku, které si pro diváky organizátoři z řad studentů ČZU připravili, tedy LED obrazovka  4x6 metrů vedle hlavního pódia  a přímý přenos z akce formou streamovaného  videa na web, budou zachovány i pro letošní ročník. Co se týče soutěže krásy, letos se na pódiu představí opět tradičně 12 finalistek, studentek Zemědělské univerzity. Profily všech finalistek jsou k dispozici na webu akce www.missagro.cz spolu se SMS hlasováním o Miss Agro sympatie 2010. Letos poprvé se bude konat akce pod záštitou primátora Hlavního města Prahy Pavla Béma.

„Cíl letošního ročníku naší soutěže je, aby se minimálně vyrovnal tomu loňskému, extrémně povedenému, co se týče počtu návštěvníků i atmosféry celé akce."  řekl  šéf organizačního týmu Miss Agro, Vojtěch Dvořák.

Absolutní novinkou tohoto ročníku budou také oficiální afterpárty Miss Agro, pořádané ve spolupráci s kluby La Fuente v Dejvicích a Óčko Music clubem na Vyšehradě. Tato afterpárty spojená i se svozovými autobusy, které budou vozit studenty ze Suchdola přímo ke klubu či jen  na metro Dejvická. Na místě je připraven prostor pro 3.000 návštěvníků.

Vítězka Miss Agro 2010 získá mimo jiné letecký zájezd pro 2 osoby od společnosti Monatour či notebook od společnosti Lenovo.

Generálními partnery tohoto ročníku Miss Agro 2010 jsou společnosti Lenovo a Intel, hlavními mediálními partnery jsou Fajn radio, Radio Rockzone a největší studentské médium Studenta.

V rámci předchozích ročníků na Miss Agro vystoupily například kapely Divokej Bill, Monkey Business, Sto zvířat, Nightwork, Mňága a Žďorp, Horkýže slíže, Skyline, Polemic, Medvěd 009 či G-point hunters (Ruppert + Holý). Za 12 let své existence se tato původně studentská recese rozrostla v jednu z nejzajímavějších pražských studentských akcí s kompletním cateringem a servisem pro návštěvníky, VIP prostorem, zábavnými atrakcemi a lákavým programem. Jediné co stále trvá je vstup zdarma. Celou akci organizují studenti , ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou a všemi jejími fakultami.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.