Mistrovství světa v kuličkách proběhne za 2 týdny

13.7.2010 | autor: Redakce PŽ

Pouhé 2 týdny zbývají do mistrovství světa v kuličkách, které proběhne v Praze pod rozhlednou na Petříně. Zatímco v České republice kuličky patří mezi zavedené sporty, ve světě se v této podobě teprve rozvíjejí. Proto mistrovství světa patří mezi jedinečné příležitosti, kdy mohou naši hráči poměřit síly s reprezentanty jiných zemí.

Zatímco téměř všechny kuličkové turnaje jsou přístupné široké veřejnosti, o účast na
mistrovství světa probíhala celý rok nelehká kvalifikace. Že i přesto si diváci přijdou na své potvrzuje Petr Šejba, prezident Českého kuličkového svazu: "Diváci uvidí nejen vynikající zápasy v podání těch nejlepších hráčů. Budeme mít pro ně připraveny i tréninkové důlky, kde si budou moci hru vyzkoušet." 

Mistrovství proběhne v sobotu 24. července. Slavnostní zahájení je plánováno na 11 hodin. Následovat bude 1. část turnaje hraná systémem každý s každým ve skupinách a následně se bude pokračovat vyřazovacím systémem na 2 porážky. Vyhlášení výsledků se očekává kolem 19 hodin.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.