Open Air Festival zve na oběd zdarma a přidává i hudební „dobrotu“ na line-up – set Kosheen DJs

28.4.2010 | autor: Redakce PŽ

Steak z krkovičky na pivu nebo sépiové špagety s krevetami... Na těchto (i jiných) dobrotách si můžete zdarma pochutnat, pokud si pořídíte vstupenku na Open Air Festival v předprodeji v pražské restauraci Starý pán. Akce pro nasycení festivalových hladovců startuje ve středu a vztahuje se výhradně na ty, kteří si od středy pořídí lístky právě ve Starém pánovi. Open Air Festival však potěší „libovou" novinkou také hudební fajnšmekry, svůj set totiž potvrdili Kosheen DJs. Ti nahradí DJe Dimitriho, který v Panenském Týnci ze zdravotních důvodů nevystoupí.

Pojďte si přisednout," zve fanoušky Open Air Festival ke svému stolu

Mladý festival z Panenského Týnce bude od středy zvát do restaurace Starý pán ke stolu každého, kdo si na místě pořídí jeho vstupenku. Pokud přijmete pozvánku na pohoštění, můžete se těšit na výběr z vynikajícího festivalového menu.  César salát, svíčková na smetaně, gnocchi s listovým špenátem, sépiové špagety s krevetami nebo steak z krkovičky na pivu. Takové jsou možnosti festivalových gurmánů. „Pokud zrovna nebude v restauraci místo, nevadí, čerstvý majitel vstupenky dostane poukázku a může se dohodnout s obsluhou a přijít se najíst kdykoliv jindy," vysvětluje promotér akce Michal Lukeš.

Jestliže ale upřednostňujete „tekutý chleba", určitě si také přijdete na své. U Starého pána si můžete dát místo obědu dva míchané drinky dle svého  bez té nepříjemné oficiality na konci, které se říká „placení". Tedy samozřejmě jenom pokud si pořídíte vstupenku na Open Air Festival," dodává Michal. Cena za lístek je do 31. 5. 770 korun.

Jídlo za vstupenku je ale jen jednou z možných variant slev a výhod pro budoucí návštěvníky Open Air Festivalu. Alternativou k dobrému obědu je akce 1+1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra. Cena jednoho lístku tak vyjde na sympatických 385 korun. Další možností, jak ušetřit, je využít slevy pro držitele karet ISIC - ALIVE - ITIC. Těm je poskytována sleva ve výši 150 Kč z aktuální ceny vstupenky. Tato sleva může být uplatněna i z ceny V.I.P. vstupenky.
Sleva ovšem platí pouze v předprodeji v síti Ticketpro, nebo přímo na místě festivalu. Výše uvedené výhody nelze vzájemně kombinovat - musíte si tedy vybrat, která ze slev vám sedí nejvíce.

Kosheen DJ set přinese zlámané beaty plné energie

Asi málokdo z fanoušků drum and bassu by si nevzpomněl na hitovky jako Hide U nebo Slip'n'Slide. To je však „pouze" tvorba tria Kosheen z počátku jejich kariéry. Kosheen se na poslední desce Damage pustili i do vod přístupnější hudby, a tak i jejich DJ set nebude postrádat velkou dávku pestrosti, kterou osloví nejen fanoušky drum and bassu, ale i ostatních žánrů elektronické hudby. Kosheen je jedna z mála kapel, která dokázala díky své tvorbě posunout drum and bass k uším mnoha nových posluchačů. Triu z Bristolu totiž nechybí cit pro napsání „hitovek". Základem DJ setu je samozřejmě duo DJů Decoder (Darren Beale) a Substance (Markee Morrison), kteří původně Kosheen zformovali. Zpěvačka Sian Evans, tedy třetí členka britské kapely, tentokrát nedorazí. Set opepří svým zpěvem MC, jehož jméno si nechávají Kosheen DJs jako překvapení.

Štáb Open TV natočil rozhovor s LTJ Bukemem

Dalším hudebníkem, který už ovládá pozdrav Open Air Festivalu, takzvaný hi5, je britský DJ a producent LTJ Bukem, jedna ze zásadních a nejuznávanějších postav světové drum and bassové scény. Právě s ním natočila naše festivalová Open TV tento víkend rozhovor, který uvidíte v premiéře na webu www.openairfestival.cz už tento čtvrtek. Samozřejmě nebude chybět ani pohled na zaplněnou brněnskou Flédu, kde LTJ Bukem a MC Conrad v rámci akce Break4Beats v sobotu vystoupili.

Soutěž o vstupenky na Black Eyed Peas pokračuje

VIP lístky na koncert Black Eyed Peas s drinky zdarma. Právě tuto cenu mohou vyhrát všichni Facebookoví fanoušci festivalu, kteří se připojí do rostoucí rodiny přátel Open Air Festivalu a odpoví na jednoduchou soutěžní otázku. Více už na stránkách www.facebook.com/openairfestival


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.