Milovníci jazzu a dobrého jídla – vzhůru na loď!

24.10.2011 | autor: Redakce PŽ

Milovníci jazzu a dobrého jídla – vzhůru na loď! Pokud chcete svému partnerovi nebo partnerce dopřát opravdovou romantiku se vším všudy, jeden tip bychom pro vás měli. Pozvěte svou drahou polovičku na romantickou plavbu po Vltavě a ještě ji spojte s krásnou jazzovou hudbou a skvělou večeří pro dva!

Pražský Jazz Boat vyjíždí každý den v půl deváté večer z nábřeží nedaleko Staroměstského náměstí. Přes den se můžete procházet malebnými uličkami Prahy, podívat se na Pražský hrad, Karlův most, prochodit Malou Stranu či Kampu, zajít si na Petřín nebo na nákupy do některé z nákupních galerií, a večer už bude patřit jen vám a společné romantice!

Jen si to představte: proplouváte pod Karlovým mostem, po pravé straně vidíte Pražský hrad, popíjíte drink a posloucháte skvělý jazz. Během dvouapůlhodinové plavby centrem Prahy s průjezdem přes zdymadlo si poslechnete jazzový koncert. Na lodi vystupují ty nejlepší české jazzové kapely. Servírovat se bude skvělá večeře o třech chodech a jistě si vyberete i z nápojového lístku.

Zážitek Jazz a večeře pro 2 na lodi obsahuje:

- 2,5 hodinová plavba na lodi centrem Prahy
- jazzový koncert (3 sety, 2 přestávky)
- večeře - tříchodové menu (jemná kachní paštika na polštářku z listového těsta s rukolou a brusinkami, kuřecí steak na rozmarýnu, gratinované brambory, hořčicovo-smetanová omáčka, jablečný štrůdl se šlehačkou)
Sezóna: celoročně mimo 24.12. a 31.12.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.