Naučte se jak stahovat z YouTube do MP3

20.6.2018 | autor: Redakce PŽ

Jak se dozvídáte o nových písničkách? Jeden je slyší v rádiu, další pravidelně projíždí hitparády, někdo si jich všimne proto, že je kamarádi sdílí na sociálních sítích. Všichni ale řešíme ten stejný problém – jak onu skvělou skladbu dostat do mobilu, abychom ji mohli poslouchat pořád dokola až do té doby, než se nám úplně zhnusí?

Možná víte o nějaké webové stránce, odkud se dají písničky ve formátu MP3 stahovat. Je ale jasné, že nikde nemají tak obrovský výběr hudby jako na YouTube. Na YouTube najdete všechno od country přes electro hudbu až po heavy metal, a to napříč národnostmi a obdobími. S největší pravděpodobností tady tedy objevíte i skladbu, kterou hledáte, a velmi snadno ji pak převedete z YouTube do MP3.

Stačí mít odkaz

Přímo z YouTube se hudba stahovat nedá. Na internetu ale existují tisíce stránek, které to umožňují. Skvělý je například web Tear.cz umožňující stahování hudby z YouTube do MP3 nebo ve formátu videa i s obrazem. Všechno, co k tomu potřebujete, je URL adresa videa s vaší oblíbenou písničkou ve tvaru www.youtube.com/watch?v=znaky.

Stahování z YouTube zvládnete i vy

Zamiřte na odkaz na stahování z YouTube, vložte do bílého pole URL adresu své oblíbené písničky a zmáčkněte tlačítko s ikonkou lupy vpravo. Na výběr dostanete několik variant MP3 formátu. Liší se kvalita hudby a také výsledná velikost souboru, takže si vyberte, co vám nejvíce vyhovuje. Obecně lze říci, že k obyčejnému poslechu vám bohatě stačí 192 kbps, což je střední nabízená varianta. Na vybraný typ pak stačí kliknout a on se vám stáhne do počítače.

Web lze samozřejmě otevřít i z mobilu, takže si skladbu můžete stáhnout přímo do telefonu. Celý proces je jednoduchý a zcela zdarma. Naučte se tedy konečně i vy, jak stahovat z YouTube, a užívejte si vybrané skladby kdekoliv – při běhu, v tramvaji, u vaření, vysávání nebo třeba v práci. S oblíbenou hudbou jde všechno lépe.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.