6 největších výher na výherních automatech

3.8.2021 | autor: Redakce PŽ

Hrát výherní automaty je velmi snadné, i proto se jedná o jednu z nejoblíbenějších hazardních her. Nemusíte přemýšlet jako třeba u pokeru či blackjacku. Nepotřebujete ani žádné zkušenosti či strategie. Vše záleží jen na štěstí, miliony může vyhrát i naprostý začátečník, který k automatu usedá poprvé.

Potřebujete pouze štěstí, aby se kolo zastavilo tak, že budou zobrazené správné symboly. I s nízkou sázkou máte navíc šanci na dost vysokou výhru. A jaké jsou ty největší jackpoty, které výherní automaty šťastlivcům přinesly?

12 milionů dolarů v Las Vegas

Las Vegas, mekka kasino her, je místem, kde padla jedna z největších výher. Jistá žena šla do kasina v Aria Resort oslavovat narozeniny své neteře. Po párty do automatu vhodila šest dolarů a vyhrála jackpot ve výši přibližně 12,8 milionů dolarů. Tomu se říká pořádné štěstí!

13,2 milionů liber pro dobrou věc

I další šťastlivec vsadil velmi nízkou částku, tentokrát šlo o 25 pencí. Za ně získal 13,2 milionu liber. Šlo o automat Mega Moolah od společnosti Microgaming a tím šťastlivcem nebyl nikdo jiný než 26letý britský voják Jon Heywood. Značnou část výhry přitom použil na lékařské ošetření svého otce, takže peníze šly na dobrou věc.

21 milionů dolarů pro veterána

Výhra může přijít v každém věku a věřte, že v každém věku si ji ještě stihnete užít. Jackpot ve výši 21 milionů dolarů vyhrál 92letý veterán z 2. světové války. Přesněji řečeno vyhrál dokonce dvakrát, původní výhra činila 4,6 milionů, tehdy mu bylo 80 let. Šťastlivcem je Elmer Sherwin, vášnivý milovník automatů, který se hazardu „věnuje“ mnoho let. Velkou část druhého jackpotu rozdal na pomoc obětem hurikánu Katrina.

24 milionů dolarů spadlo do klína fanouškovi pokeru

40letý fanoušek pokeru ze Skandinávie se jednou rozhodl místo pokeru zasednout k výhernímu automatu. Měl to štěstí, že se dostal do bonusového kola a jeho odměny se začaly rapidně navyšovat. Nakonec se sázkou pouhých 25 centů vyhrál 24 milionů dolarů.

34,9 milionů dolarů pro servírku

Cynthia Jay Brennan v lednu 2000 po práci zamířila do kasina Desert Inn. Jednalo se snad o její nejšťastnější večer v životě, po hodině hraní jí totiž výherní automaty nadělily 34,9 milionů dolarů. Své pohádkové jmění si však užívala pouze 6 týdnů, poté přišla autonehoda, která ji paralyzovala.

39 milionů dolarů softwarovému inženýrovi

Jednu z největších výher, které kdy kdo získal v kasinech v Las Vegas, utržil mladý softwarový inženýr. V kasinu Excalibur vyzkoušel jackpot Megabucks a s vkladem 100 dolarů vyhrál 39 milionů dolarů.

A na závěr ještě jedna perlička. Dosud se táhne soud Katriny Bookman s výrobcem automatů Sphinx. V roce 2016 se jí totiž na automatu objevila výhra ve výši 43 milionů dolarů, jenže maximální výhra tohoto stroje činí pouhých 6500 dolarů. Automat měl poruchu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.