Kvalitní čistírny odpadních vod od firmy GONAP

15.7.2015 | autor: Redakce PŽ

Společnost GONAP, spol. s.r.o. na tuzemském trhu působí již dlouhá léta. Své služby zákazníkům poskytuje v rámci celé České republiky a částečně i na území Slovenska. Na odbornou firmu GONAP, která zajišťuje kompletní servis v oblasti čištění komunálních vod, se se svými požadavky obrací fyzické osoby, obce i velké podniky, jako jsou například ČEZ a Policie ČR.

Čistírny odpadních vod se pyšní celoplastovým provedením a moderní technologií čištění odpadních vod, čímž je zaručena jejich dlouhá životnost. Čističky odpadních vod jsou odolné vůči nepříznivému počasí i vnitřnímu opotřebení. Nespornou výhodou jsou minimální rozměry zařízení. Jestliže sáhnete po čistírně 5Pa s kapacitou 5 až 6 osob, vystačí vám na její instalaci plocha s průměrem 1,6 m a výškou 2,9 m.

Tichý provoz

Mezi charakteristické rysy čistíren patří moderní technologie, nepropustný obal, dělené komory a automatická úprava splašků. Produktové portfolio společnosti GONAP zahrnuje domácí čistírny odpadních vod produkující nulový hluk a zápach. Hluk čistírny vám nenaruší spánek a odpočinek. A nemusíte se obávat ani zápachu, který by vám znepříjemňoval posezení na zahradě.

Čistírna odpadních vod je nenáročná také na spotřebu energie, přičemž v úsporném režimu je spotřeba takřka zanedbatelná. V neposlední řadě vás nadchne minimální údržba čističky odpadních vod. Veškerá údržba probíhá elektronicky. Pakliže se objeví nějaké problémy, firma GONAP vám poskytne kvalitní záruční a pozáruční servis.

Další zařízení v nabídce

Jestliže vám čistírna odpadních vod z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete se poohlédnout v nabídce firmy GONAP po jiném řešení. Sortiment zahrnuje také septiky, zemní filtry, enzymy, nádrže, vodoměrné šachty či přečerpací jímky.

Společnost GONAP je certifikovaná dle systému kvality ISO 9001:2000 a spolupracuje s významnými organizacemi v segmentu inovací a vývoje.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.