Vložit inzerát zdarma

Doplňky výživy

ženská záležitost (premenstruační syndrom)

ženská záležitost (premenstruační syndrom)

Náladovost, nateklé nohy, bolesti hlavy, neustálá chuť na sladké… že vám to něco připomíná? Mnoho žen se s nepříjemnými fyzickými i psychickými projevy premenstruačního syndromu musí vyrovnávat každý měsíc po většinu svého života.Premenstruační syndrom, zkráceně PMS, postihuje měsíc co měsíc asi 65 % žen na celém světě. Ovšem až deset procent žen může premenstruační syndrom prožívat skutečně silně a to tak, že v tomto období nejsou schopny téměř fungovat.

"Je to hrozné, ale každý měsíc zažívám doslova peklo. Asi deset dní před začátkem menstruace začnu být velmi nervózní, úzkost střídá napětí a začne mne bolet celý člověk a to tak, že nejsem schopna vůbec ničeho. Nejhorší je, že díky tomu netrpím sama, ale i můj muž a v podstatě všichni lidé v okolí," svěřuje se třicetiletá Alena.

Na premenstruační syndrom neexistuje žádná léčba, která by zabírala u všech žen. Existuje jen několik rad, které projevy PMS dokáží minimalizovat.
1/ změna jídelníčku
2/ omezení kofeinu a alkoholu
3/ aktivní odpočinek
4/ užívat OK Omegu+ (exklusivní směs vysoce čistých rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z vybraných druhů pupalkového, brutnákového a řepkového oleje obohacená vitamínem E) 100% přírodní

OK OMEGA+ USNADNÍ PŘEKONÁVÁNÍ PREMENSTRUAČNÍCH POTÍŽÍ A PRŮVODNÍCH PROJEVŮ OBDOBÍ PŘECHODU

Co ještě pro Vás může udělat?
OCHRANA ORGANISMU:
OK Omega+ posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů, podpoří zdravý stav a funkci Vašeho srdce a cév, pomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu a normální krevní tlak. Stimuluje obranyschopnost Vašeho organismu.

ODBOURÁVÁNÍ TUKŮ:
OK Omega+ příznivě ovlivní látkovou výměnu - metabolismus tuků v těle a tím povzbudí odbourávání tuků v těle, napomůže upravení Vaší tělesné váhy.

VLASY, NEHTY A PLEŤ:
OK Omega+ podpoří revitalizační procesy a přispěje k žádoucí kvalitě a pěknému vzhledu Vaší kůže, nehtů i vlasů.

SLOŽENÍ:
brutnák lékařský - olej ze semen, pupalka dvouletá - olej ze semen, řepka olejná - olej ze semen, vitamín E (denní dávka 10 ml přípravku obsahuje 10 mg vitamínu E, tj. 83% doporučené denní dávky), přírodní aromata (máta)

Nabízím možnost slevové kartičky = 40% sleva
(jsem nezávislý distributor OKG a ráda Vám vše vysvětlím*Vladka Ficová, reg. číslo 03-000408)

Kontakt:Vladimíra Ficová
E-mail: jusmat@centrum.cz
Kraje: Celá ČRCena: 930 CZK Fotogalerie:
Odpovědět na inzerát 

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.