Crossbody kabelka je bezpečná, praktická a módní

17.3.2022 | autor: Redakce PŽ

Žádná žena dnes nemá pouze jednu či dvě kabelky. Vlastníme jich několik a ke standardní výbavě dámského šatníku musí patřit i crossbody kabelka.

Malé kabelky mají řadu výhod

Některé ženy nosí zásadně obří kabelky, dnes nazývané často i shopperky. Ale pak je tady druhá polovina žen, které nedají dopustit na malé kabelky. Vypadají roztomile, ženy nižšího vzrůstu nebojují s tím, že by jim neslušely, a ještě více opticky zmenšovaly jejich postavu. Nehuntují též naše záda, rychle nám totiž vysvětlí, že skutečně nic dalšího se nám do nich už nevejde. To však rozhodně neznamená, že jsou k ničemu. Právě naopak! Podívejte se třeba na crossbody kabelky, snad nejoblíbenější malé kabelky vůbec.

Crossbody kabelka často klame svým tělem

Někdy se vám vaše crossbody kabelka může zdát bezednou. Přestože je na první pohled subtilní, pojme až neuvěřitelný objem. Nemá pevně stanovenou velikost, ale obvykle je to spíše menší kabelka s chytře řešeným prostorem. Vypadá většinou sportovněji, nebo je alespoň v casual stylu. Její velkou výhodou je, možnost nosit ji přes rameno křížem. Díky tomu se lépe vyváží hmotnost obsahu kabelky a nezatěžujeme záda pouze jednostranně. Nosit ji lze přes břicho, díky čemuž máte též vždy perfektně pod dohledem obsah kabelky. Neohrozí vás kapsáři a navíc máte jednoduchý přístup k objemu kabelky.

Kožené kabelky crossbody jsou luxusnější

Crossbody kabelky jsou často z moderních a praktických tkanin. Ale není to rozhodně podmínka. Prosadily se i kožené kabelky crossbody. Dámským kabelkám přidávají luxusní vzhled, a ještě delší životnost. Existují však i ve verzích pro muže jako pánské kabelky. Kožená crossbody je kabelkou pro každý den. Ta, kterou budete nosit ze všech nejvíce a nikdy vám nebude překážet. Právě naopak. Příjemně vám uvolní ruce, když potřebujete například nakoupit, a nestane se vám, že ji bez dozoru ponecháte v nákupním košíku či někde na pultě.

Kabelka No.1 i pro aktivní ženy

Tento typ kabelek milují rovněž aktivní ženy. Většina z nás hledá nové a nové možnosti pro pohyb a sport. Máte chuť se sebrat z práce domů pěšky a udělat si pěknou, 10km procházku? Skvělý nápad! Ale potřebujete pro to správnou kabelku. Zdravá chůze si žádá mít volné ruce. Ty vám umožní praktická crossbody kabelka. Oceníte ji i na procházkách se psem či na výletech s rodinou. Aktivní ženy nosí crossbody!

ALT k obrázku: Crossbody kabelka je praktickou kabelkou pro aktivní ženy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.