Jak získat dlouhé a husté vlasy? Nechejte si je prodloužit!

23.6.2011 | autor: Redakce PŽ

Jak získat dlouhé a husté vlasy? Nechejte si je prodloužit! Velké množství žen není spokojeno se svými vlasy, protože se jim vlní, lámou nebo třeba nemohou dorůst do délky, kterou by jejich majitelka uvítala. Pro všechny nespokojené majitelky krátkých vlasů existuje řešení. Internetový obchod nabízející mnoho odstínů a barev vlasů k prodloužení.

Cena vlasů k prodloužení

Možná jste o prodloužení vlasů již něco slyšela, ale cena za prodloužení vás odradila. Ano, pokud si necháte se vším všudy vlasy prodloužit u kadeřnice, cena se může dostat až na několik tisíc korun za jedno prodloužení. Zaplatit takovou částku za delší vlasy není moc dostupné pro ženy, které běžně potkáváme na ulici.

V internetovém obchodě ÚžasnéVlasy.cz ceny vlasů začínají na 149 Kč za jeden clip-in proužek nebo 369 za trs 20 pramenů s keratinem. Pokud si budete přát kompletní prodloužení svých vlasů, tak zaplatíte za set pouze 1749 Kč, ale pokud tuto cenu porovnáte se salonem, který může být i více než 5x dražší, tak se to rozhodně vyplatí.

Způsoby uchycení vlasů

Určitě vás napadla otázka, jak si vlasy přiděláte na ty své. Existuje několik způsobů uchycení, které se řadí do několika kategorií. První jsou clip-in vlasy, které lze rozdělit na proužky nebo celé sety. Je vhodné, pokud k setu přidáte ještě jeden barevný proužek, protože na vaší hlavě krásně vynikne a vytvoříte tak efekt melírovaných vlasů. Clip-in vlasy jednoduše připevňujete k vašim vlasům pomocí tzv. clip-in sponek a tak při menší zručnosti si vlasy připevníte i bez nutnosti návštěvy kadeřnice.

Další prodloužovací metodou je micro ring, které zakoupíte za téměř stejnou cenu jako clip-in vlasy, od kterých se liší hlavně tím, že jsou připevněny a nelze je tedy sundat, kdy se vám zachce.  Bez problémů si je zvládnete připevnit i doma s pomocí šikovné kamarádky, takže vám rovněž odpadá návštěva kadeřnice. Proužky navléknete na své vlasy a speciálními kleštěmi vždy secvaknete a ihned máte delší vlasy.

Posledním typem jsou vlasy s keratinem, které také zvládnete připevnit doma. Aplikace je však namáhavější než v předchozích případech. Především budete potřebovat speciální kleště, bez kterých se neobejdete. Pokud si, ale nebudete jisti, že to zvládnete a vlasy v e-shopu ÚžasnéVlasy.cz zakoupíte, tak poté můžete požádat vaši kadeřnici, která se zabývá s prodlužováním vlasů, aby vám vlasy prodloužila.

Kterou metodu si tedy vybrat?

Chcete vlasy k prodloužení, které bude možné kdykoliv sundat a pak jednoduše nasadit? Pak jsou clip-in vlasy tou pravou volbou. Pokud uvažujete vlasy připevnit "na pevno" zvolte vlasy s keratinem nebo micro ring.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.