Praktický reklamní předmět? Zvolte oblečení

13.3.2018 | autor: Redakce PŽ

Snažit se šířit povědomí o značce může být složité, protože nevíme, jaké komunikační kanály zvolit. Placená reklama na dobře zvolených místech je základem, který se často doplňuje nejrůznějšími předměty. Věděli jste, že největší radost lidem uděláte s nějakou skutečně praktickou věcí? Do této kategorie jednoznačně patří i oblečení.

Reklamní textil pro zaměstnance

Ve firmách se rozdávají propisky, kalendáře a podobné drobnosti. K nějaké příležitosti by mohlo být dobré posunout se o level výš a nabídnout zaměstnancům reklamní textil. Ten se hodí snad vždycky a neurazí. Úplnou klasikou jsou reklamní trička, na která se dá umístit libovolný potisk nebo výšivka. Nezapomeňte si zjistit požadované velikosti triček vašich zaměstnanců například formou ankety. Poradit se s nimi můžete také o volbě textilu, barvě a podobně. Záleží přeci na tom, aby se jim líbil výsledek.

Využijte příležitosti

Výroba textilu s potiskem na motivy vaší značky se může vázat k nejrůznějším příležitostem. Uspořádání charitativního běhu, koncertu, výročí a další příležitosti jsou skvělou cestou, jak rozšířit povědomí o značce. Pomoci s tím mohou i stylové reklamní polokošile, které vypadají velmi dobře. Do chladnějšího počasí se zase hodí reklamní mikiny. Důkladnou pozornost věnujte právě výběru samotného textilu, aby bylo dosaženo optimální celkové kvality. Samozřejmostí je také vytvoření vhodného designu, nápisu a potisku, kde bude zachyceno přesně to, co potřebujete.

Nezapomeňte na kvalitu

Čím kvalitnější textil, tím větší šance, že si ho lidé oblíbí a budou ho s radostí nosit. Z toho důvodu je vhodné poohlédnout se po kvalitním výrobci textilu, který nabízí dobrý základ pro uskutečnění vašeho záměru. Příkladem může být značka Lambeste, kde je kromě vysoké kvality také možnost množstevních slev pro odběratele. Úspěch na sebe při volbě této metody reklamy jistě nenechá dlouho čekat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.