Zábavní park Fábula pro děti i rodinu

28.5.2018 | autor: Redakce PŽ

Zábavní park Fábula pro děti přináší zábavu pro všechny od 2 do 99 let. Jde o ideální výlet za každého počasí. Atrakce jsou umístěny venku, pod střechou i v chládku pohádkového sklepení.

V parku Fábula naleznete nepřeberné množství druhů zábavy. Vaše děti zapomenou na telefon, tablet i počítač. Pro školáky ve věku 6 až 15 let je v parku Fábula připraveno mnoho zábavy. Únikovka  „Útěk ze žaláře“ se dá jako jediná atrakce v parku navštívit i samostatně, pokud se nechcete jít podívat přímo do Fábuly. Byla by to ale velká škoda. Zážitkový areál skřítka Fábuly leží na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy, kde je mnoho zajímavých míst na vaše výlety.

Nově se otvírá již 5. května 2018

Zábavní park Fábula je každý rok otevřen denně po dobu celých letních prázdnin. Pro velký zájem na přání našich návštěvníků letos mimořádně otevíráme již 5. května 2018 vždy od 10 do 18 hodin. V tomto období nabízí rodinám s dětmi nadupaný program plný zajímavých akcí a atrakcí. Každou květnovou a červnovou sobotu a neděli už tedy budete moci do Fábuly vyrazit a navíc za jedinečné nižší vstupné. Nenechte si ujít tuhle příležitost.

Parním vlakem do Fábuly

Možná si někteří už pamatují, že byly parní pohádkové vlaky v roce 2017 beznadějně vyprodány. Letos proto rozšiřují Jindřichohradecké místní dráhy jízdní řád nostalgických, parních vlaků do Kamenice nad Lipou na každé prázdninové úterý a čtvrtek. Výlet do parku Fábula lze spojit s romantickou cestou vlakem, gastronomickým zážitkem v nově zrekonstruovaném Kamenickém pivovaru nebo zajímavou prohlídkou místního zámku s krásnými zahradami, kde naleznete prastarou zámeckou lípu. Jakmile rtuť teploměru vyšplhá hodně vysoko, oceníte koupání v jednom z nejčistších koupališť v jižních Čechách, kterým je lom s Antonka, vzdálený jen 2 km od parku skřítka Fábuly.

Navštivte Fámulův zcela nevšední IQ park a poznání s Igráčkem

Děti i dospělé zcela pohltí království hlavolamů, šifrovaná i bludiště plné úkolů a hádanek, který zábavní park Fábula nabízí. Žhavou novinkou je interaktivní expozice „Poznávejte s Igráčkem“ plná zajímavých her, kvízů a zábavy. Jedinečnou putovní výstavu uvidíte v období od 5. 5. do 31. 8. 2018 pouze ve zdejším parku Fábula. Nenechte si ujít celodenní výlet do zábavního parku Fábula. Zabaví se zde děti všeho věku i dospělí.

 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.