Jak vybrat a kde koupit ideální kočárek

17.8.2015 | autor: Redakce PŽ

Jak vybrat a kde koupit ideální kočárek

Výběr kočárku se může jevit jako úplná banalita, ovšem pravda je v tomto případě na druhé straně. Při kupování kočárku je třeba zvážit hned několik důležitých aspektů, což z nákupu nedělá snadnou záležitost. Jestliže víte, na co je třeba se zaměřit, celý proces si tím výrazně usnadníte. Několik důležitých rad najdete právě v tomto článku.

V čem musíte mít zcela jasno

Než vyrazíte od obchodu, najděte si chvilku času a udělejte si jasno v několika otázkách.

  1. Měli byste přesně vědět, v jakém terénu budete s kočárkem nejčastěji jezdit. Podle toho se bude odvíjet výběr podvozku a koleček. Pro běžný terén (rovné povrchy, chodníky apod.) postačí menší plastová kolečka. Je lepší, pokud jsou přední kolečka otočná, protože díky tomu se s kočárkem snadněji zatáčí. Do terénu volte vetší nafukovací kolečka, kočárek by určitě měl mít i odpružení.
  2. Zamyslete se nad tím, jaká varianta kočárku pro vás bude nejlepší. Koupit lze klasické kočárky s hlubokou korbou (ta by měla mít více než 80cm) či oblíbené trojkombinace. Klasické kočárky mohou být levnější, ovšem je třeba si uvědomit, že ke kočárku budete muset ještě koupit autosedačku, což se může ve výsledku prodražit.
  3. Určitě popřemýšlejte nad tím, jak často budete kočárek převážet a dejte si pozor na kvalitu konstrukce.
  4. Musíte také přesně vědět, co od kočárku vyžadujete. Některé modely nabízí různé doplňky jako je držák na láhev či deštník, stupátko pro druhé dítko apod. Tyto prvky mohou užívání kočárku velmi zpříjemnit.

Kde koupit?

S bohatou nabídkou kočárků přichází e-shop AAAkočárky.cz. V jeho sortimentu najdete modely od prověřených značek za velmi příznivé ceny. Prvním důkazem jsou kočárky Patron od české společnosti Patron Bohemia, které nabízí velký prostor a snadno se ovládají. Dále v nabídce najdete velmi populární kočárky Firkon. Mnoho maminek si tyto kočárky oblíbilo pro jejich krásný design a vysokou praktičnost. Do třetice obchod nabízí kočárky Camarelo, které mají hned 3 velké výhody:

  1. lehkou konstrukci
  2. prostornou hlubokou vanu
  3. otočnou sportovní nástavbu

Vyberte si u AAA Kočárky i vy, budete spokojeni!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.