Nejkrásnější a nejlepší postýlky pro miminko?

16.5.2022 | autor: Redakce PŽ

Nejkrásnější a nejlepší postýlky pro miminko?

Protože každý chce pro své děti to nejlepší, určitě hledáte také nejlepší postýlku, která vám bude spolehlivě sloužit. Jak si ale vybrat v té záplavě možností? Jednoduché to není – zvláště ne, pokud máte jen omezený rozpočet.

Je třeba najít variantu, která za danou cenu poskytne co nejvyšší kvalitu. Podle čeho to ale zjistit? V našem článku rozebereme dětské postýlky na nejmenší součástky a poradíme vám, jak se v nich vyznat a jak najít výrobek, který bude odpovídat vašim potřebám a nárokům, ale také možnostem.

Postýlky jsou praktická záležitost, ale v současnosti už i velmi designová. Jsou primárně určeny k tomu, aby mělo dítě dostatečný komfort. Důležitý je důkladný výběr a důraz na kvalitu. Postýlka musí poskytovat dokonalé bezpečí a maximální pohodlí – zároveň ale musí splňovat i další nároky.

V našem článku se podíváme na nejdůležitější faktory nejlepších dětských postýlek. Poradíme vám, podle jakých parametrů je vybírat, na co si dát pozor, čemu se vyhnout a co naopak požadovat.

Díky tomu budete schopni sami najít optimální variantu, aniž byste podlehli reklamním trikům. Model, který se vám zlíbí, si vždy také „prověřte“ v testech nebo uživatelských recenzích na internetu.

Tradiční dětská postýlka je obvykle dřevěná, vybavená ohrádkou a výše uloženým roštem pro matraci, někdy lze umístit rošt do více poloh. Alespoň jedna bočnice je vždy stahovací, aby byl možný snadný přístup k dítěti. Nohy jsou u některých typů na kolečkách pro snazší přepravu.

Přestože jsou tyto postýlky obvykle rozložitelné, demontáž není zcela triviální záležitostí. Tyto postýlky jsou jednoduše určeny pro víceméně stálé umístění. Jsou také prostorné (nejčastěji postýlky 120 x 60 cma postýlky 140 x 70 cm).

Tyto postýlky jsou vhodné pro děti od narození do cca 2 nebo 3 let. Některé dražší modely lze i různě upravovat, aby postupně „rostly“ s dítětem a vydržely déle.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.