I vy si můžete založit společnost v daňovém ráji

16.11.2016 | autor: Redakce PŽ

I vy si můžete založit společnost v daňovém ráji

V současné době se v podnikatelském světě dostávají do popředí takzvané offshore společnosti, které bývají zakládány v daňových rájích kvůli výhodným daním a anonymitě vlastnictví. A byznysmeni si pochvalují i lepší ochranu investic. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se offshore společnosti zakládají.

Ve své podstatě existují dva hlavní důvody, proč se podnikatelé zajímají o offshore společnosti. Anonymita vlastnictví a zvýšení prestiže podnikání.

Ve světě existuje spousta daňových rájů, například Seychely, Lotyšsko či Velká Británie. S výběrem vhodné země se můžete poradit přímo se společností, která vám bude pomáhat se zakládáním offshore podniku.

Jak založit offshore společnost?

Doporučujeme obrátit se na odborníka, který se zabývá zakládáním offshore společností na klíč už dlouhá léta. V této specifické oblasti působí K&P PARTNERS, v jehož kompetenci je vedle založení zahraniční firmy také vedení účetnictví, podávání daňových přiznání a veškerých formulářů. Založení offshore společnosti je naprosto jednoduché, diskrétní a profesionální, pokud máte vedle sebe specialistu. Stačí si sjednat bezplatnou úvodní schůzku, na které se přesvědčíte o tom, čemu možná ještě nevěříte.

Před samotným procesem podstoupíte odbornou konzultaci, od které se budou veškeré kroky odvíjet. Samozřejmě můžete vyslovit své specifické požadavky, neboť profesionál K&P PARTNERS se bude vždy snažit vám vyhovět.

Výhodou je, že se nemusíte o nic starat, protože právní a administrativní náležitosti má na starosti K&P PARTNERS. A vy pouze jako podnikatel začnete rozvíjet svůj obchod, přičemž nebudete podrobeni tuzemskému daňovému systému, který je charakteristický svou složitostí a nevýhodností. Offshore společnosti představují moderní a legální řešení jak se vyhnout placení vysokých daní.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.