Největší chyby, které děláme v posteli. Dámy, je třeba s tím něco udělat!

10.5.2013 | autor: Tereza Dvořáková

Největší chyby, které děláme v posteli. Dámy, je třeba s tím něco udělat!

Nesmíte dopustit, abyste se s manželem nebo vaším partnerem za čas začali v posteli nudit. To pak může vést až k nevěře. Odborníci se shodli na následujících nejčastějších chybách, které ženy dělají v posteli. Zamyslete se, jestli to není také váš případ a zkuste to změnit!

Chyba 1: Pohodlné oblečení na spaní

Je samozřejmostí, že si na noc vezmete pohodlné oblečení! Ale uznejte, vytahané triko, stará noční košile, nebo velké teplé pyžamo, nejsou zrovna sexy kousky oblečení. Vašeho partnera to akorát otráví, než aby se těšil na postelové hrátky. A přitom pohodlná může být i sexy košilka nebo pyžámko na spaní. Je ale třeba odhodit ty staré a pořídit si něco nového. Partnera tím překvapíte a hned na vás bude mít chuť! Ať už jste spolu pět nebo dvacet let, sexy oblečení chlapy vždy dostane!

Pokud se ale nechcete vzdát vašeho oblíbeného pyžama, nemusíte. Jen jednou za čas běžte do postele v sexy prádýlku, ať to v ložnici oživíte.

Chyba 2: Neujímáte se vedení!

Nečekejte stále, až budete vyzvána k tanci, ujměte se vedení jednou vy! Nemůžete být stále pasivní a očekávat, že váš partner se vším bude začínat. Pokud se chcete milovat, proč by měl začít váš partner a ne vy? Zapojte se, svěďte ho a dostaňte ho do postele! Bude překvapen, vzrušen a vy budete spokojená, že ho máte v hrsti. Užijete si pak více zábavy, než obvykle!

Chyba 3: Kritizujete ho

Kritika není příjemná nikomu! A muži jsou na kritiku vůči nim samotným velmi hákliví. Pokud mu chcete sdělit, že se vám něco nelíbí, vezměte to oklikou. Naopak mu řekněte, co se vám líbí a co chcete, aby dělal. Takový přístup se mu bude zaručeně líbit. Ženy, které vědí, co chtějí, jsou sexy! Ale ty, co si stěžují, muže moc neberou.

Zapamatujte si!

Říkejte, co se vám líbí, aniž byste partnera kritizovala. Vezměte si na sebe občas sexy oblečení a hlavně se nebojte ujmout vedení! Pak se v posteli nebudete nudit a vaše milování dostane nový spád. Svého muže dostanete do varu!Autor: Tereza Dvořáková

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.