Sex ve třech s jinou ženou je mnohdy nápad partnerky

10.5.2013 | autor: Lenka Horáková

Sex ve třech s jinou ženou je mnohdy nápad partnerky

Proč lidé praktikují sex ve třech? Je to jenom ze zvědavosti, experimentují nebo okořeňují svůj intimní život? Co je vede k tomu, že se například místo svazování nebo divočení na neobvyklých místech uchylují k tomu, že si přizvou kamarádku nebo někoho úplně cizího? Na tyto otázky existuje mnoho odpovědí. Překvapivé však může být zjištění, od kterého z partnerů myšlenka na dovádění ve třech vzejde. Odpověď jsem na to hledala s vášnivou Janou, která si v sexu ve třech libuje. A závěr není takový, jak by každý očekával.

Sama jsem si vždy říkala, že všechno je stejně z mužské hlavy, protože jedna žena je pro ně přece málo. Navíc představa dvou holek, které se vzájemně dotýkají, se klukům přece tolik líbí. Stačí, že se někde na diskotéce drží dvě kamarádky za ruku nebo si dají pusu a většině z nich jen zasvítí oči. O tom, co se jim pak honí hlavou, by bylo asi zbytečné debatovat.

Holky chuť na holku nepřiznají

Jana spí s muži i se ženami. Když měla vztah se ženou, ze všech stran se na ni hrnuly nabídky od kamarádů i známých, kteří se jim chtěli vloudit do postele. Mnoho mužů otevřeně přiznává, že by chtěli zažít sex se dvěma ženami. Ženy jsou pravý opak. I kdyby sebevíc toužily po stejném pohlaví, často se o tom nahlas ani slovem nezmíní. Mnoho z nich svou bisexualitu skrývá, a dokonce ani lesbičky se otevřeně ke své orientaci nehlásí. Najdou se ale i heterosexuálky, které i když mají dlouhodobý vztah, rády by poznaly dotek něžnějšího pohlaví.

Cesta k realitě je už potom jednoduchá. Prvním krokem je například podívat se s přítelem na nějaký lechtivý film, v němž určitě scéna dvou žen nebude chybět. Podobně to bylo i u Evy s Martinem, se kterými Jana prožila společnou noc. „Myšlenka na sex ve třech u nich vznikla právě při sledování erotického filmu. Při mazlení dvou dívek se Martin vzrušil, ale nebyl sám. Jak mi později prozradil, zažil tehdy s Evou nejvášnivější sex za celou dobu ročního vztahu,“ vypráví Jana, kterou pár později oslovil s nabídkou sexu ve třech.

Sténala jako smyslů zbavená

I když Eva při společném posezení neustále opakovala, že to byl přítelův nápad a ona to dělá pro něj, Martin Janě mezi čtyřma očima řekl, že s myšlenkou přišla Eva, ale hrozně se stydí. Jeho slova potvrdilo to, co se později stalo. Eva se sice u stolu usmívala, ale pohled z očí do očí dlouho nevydržela. Při letmých dotecích v restauraci se cítila nejistá, ale zábrany zmizely po pár skleničkách vína. Martin musel šlápnout na plyn, aby si to holky nerozdaly přímo v autě po cestě domů. Za zavřenými dveřmi už šlo vše rychle. Oblečení bylo dole během vteřiny.

„Překvapilo mě, že Eva se Martina dotýkala minimálně. Vlastně spolu vůbec nespali. Skoro to vypadalo, že na něj zapomněla,“ diví se Jana, která se muži alespoň chvilkami věnovala. Většinu času ale strávila při hrátkách s Evou. „V jednu chvíli ležel Martin na jedné straně postele a sledoval, jak přirážím k jeho přítelkyni, která sténala jako smyslů zbavená,“ popsala Jana. Podle ní se Martin snažil hlasitou Evu dokonce utišit, aby nevzbudila sousedy.

Polohy a orgasmy nešly spočítat

Něco podobného Jana zažila i s Terezou a Petrem. Tereza stejně jako Eva neměla do té doby žádnou zkušenost se stejným pohlavím, ale stále více po tom toužila. Náležitě si své poprvé s ženou užila. Jak mi Jana řekla, už si ani nepamatuje všechny ty polohy, které trojice vystřídala, ani počet orgasmů, které Tereza měla. Dokonce skončila přivázaná k posteli. A když si ji Jana vzala do parády, Petr vše jen zpovzdálí sledoval. „Svěřil se mi, že trojku už několikrát zažil v předchozích vztazích, ale nikdy prý neviděl, že by se do sebe dvě holky tak zakously,“ usmívá se Jana.

Platí tedy, že se ženy málokdy k touze po ženě přiznají? Namísto toho, aby otevřeně řekly, že na ni mají chuť, skrývají svůj zájem za sex ve třech, kterým chtějí potěšit přítele. Není přece nic špatného na tom dopřát partnerovi něco neobvyklého, a přitom si sama užít se ženou. Hlavně když nevznikne žádné podezření, že by snad dotyčná mohla po ženě sama toužit.Autor: Lenka Horáková

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.