Neztrácejte čas a seznamte se!

30.8.2014 | autor: Redakce PŽ

Neztrácejte čas a seznamte se!

V dnešní uspěchané době, kdy v zaměstnání trávíme stále vyšší počet hodin na úkor volného času, je čím dál tím těžší si najít partnera. I proto hlásí internetové seznamky velký zájem ze strany nezadaných. Seznamte se přes internet i vy!

Dnes již dávno neplatí, že seznamky jsou plné zoufalců, kteří nejsou schopní najít si v reálném životě partnerku. To možná platilo v dobách seznamovacích inzerátů, dnes se však jedná o naprosto běžnou formu seznámení, kterou vyhledávají právě časově vytížení lidé. Věděli jste, že díky internetovým seznamkám vznikne až pětina vztahů?

Aby bylo hledání partnera úspěšné, je nutné se v nabídce internetových seznamek zorientovat. Klasická seznamka funguje tak trochu jako tržiště. Uživatelé jsou naházených na jednu hromadu, kterou se přebíráte a vybíráte nadějné exempláře. Jestli se na takové seznamce s nějakým mužem či ženou skutečně seznámíte a navážete vztah, je spíše dílo náhody. Toho jsou si moderní online seznamky vědomy a snaží se svým uživatelům hledání opravdového životního partnera usnadnit.

Celosvětově úspěšné seznamky (u nás například EliteDate.cz) využívají tzv. princip matchingu. To znamená, že se snaží seznámit partnery, kteří toho mají co nejvíce společného, a je tak pravděpodobné, že vytvoří perspektivní a dlouhodobý vztah. Nejedná se jen o společné zájmy, ale například i o společné hodnoty, nároky na život a životní očekávání. Při registraci proto musí každý uživatel seznamky vyplnit psychologický dotazník a na základě výsledku tohoto testu vám pak seznamka navrhuje partnery, kteří se k vám nejlépe hodí.

Vzhledem k poměrně úzkému okruhu lidí, se kterými přicházíme běžně do styku, jsou tak internetové seznamky velmi populární, protože vám značně rozšíří okruh potenciálních partnerů, které stojí za to poznat. Tak na co ještě čekáte?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.