Hráči Fortnite vydělávají miliony korun

27.8.2019 | autor: Redakce PŽ

Hráči Fortnite vydělávají miliony korun

Vydělávat velké peníze hraním videoher dnes není problém. Nedávné Mistrovství světa ve hře Fortnite udělalo milionáře i z českých hráčů!

Pohádková odměna za hraní Fortnite

Chtěli byste si zábavným způsobem vydělat miliony korun? Myslíte si, že se jedná o další podvod ze soudku „Jak vydělávat a nepracovat“? Tak to se hodně pletete. Podmínkou ale je, že budete ve svém oboru patřit mezi nejlepší a pak už se jen peníze pohrnou. O čem je řeč? O hraní videoher jako je například celosvětově nejoblíbenější Battle Royale hra Fortnite. Po celém světě ji hrají miliony hráčů a její popularita stále stoupá. Letos bylo dokonce uspořádáno Mistrovství světa ve Fortnite, kterého se mohli účastnit jak jednotlivci, tak dvoučlenné týmy. Pro hráče byly připraveny doslova pohádkové odměny. Nejlepší hráč Fortnite si odnesl v přepočtu 75 milionů korun!

Češi neodcházeli s prázdnou!

Do velkého Fortnite finále v New Yorku se také skrz kvalifikační fáze, ve kterých soupeřilo 40 milionů účastníků, probojovali dva čeští zástupci Richard „Skailer“ Janeček (16 let) a Martin „Marteen“ Pátek (14 let). Na největší výhry sice nedosáhli, ale každý si v přepočtu na koruny odvezl více jak jeden milion korun! Je tedy vidět, že pokud máte talent a poctivě na sobě pracujete, můžete se prosadit i na poli videoher!

Hrát může každý!

Fortnite patří mezi nejpopulárnější hry žánru Battle Royale napříč platformami a za oblíbeností není jen fakt, že je ke stažení zcela zdarma. Dobře odladěná hratelnost, spousta strategických možností, komiksový vzhled, to je jen základ, co všechno hráči na akci Fortnite oceňují. Hraje se online: skupinka hráčů je ze vzduchu vysazena nad neobydleným ostrovem. Každý si po dopadu musí obstarat co nejmocnější zbraně a vybavení. Cílem hry je zůstat jako jediný naživu. Cesta tedy vede přes chytrou eliminaci všech nepřátel ve vašem dosahu.

Velké peníze vás ale nečekají jen ve „velkých“ hrách. Na světové úrovni se hrají i mobilní tituly, u kterých je výhoda, že nemusíte měřit své síly s dalšími desítkami milionů podobně zapálených hráčů! Vystačíte si jen s mobilním telefonem a například free to play hrou Clash Royale.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.