Věnujete se velkovýrobě kovových dílů? Pak nezapomínejte na povrchové úpravy

18.12.2023 | autor: Redakce PŽ

Ocel v nejrůznějších podobách je velmi šikovný materiál, který s sebou přináší celou řadu výhod. Dá se poměrně snadno zpracovávat, je velmi odolná proti mechanickému i chemickému namáhání a není vůbec drahá. Má však jednu podstatnou nevýhodu – náchylnost proti vlhkosti. Jak tento problém snadno vyřešíte?

Spolehněte se na komaxit

Ještě před prodáním finálního výrobku zákazníkům je nutné zajistit kvalitní tryskání (jinak také pískování kovu).

Pískování oceli je proces, během něhož se nanese speciální ochranný povlak (ideálně komaxit barva) na povrch konkrétního výrobku. Následně se přenášené médium vytvrdí, aby neoddělitelně splynulo s tělem výrobku. Díky tomu mu zaručí 100% ochranu proti vlhkosti, ale pomůže i s odolností proti změnám teplot, chemickým látkám a podobně.

Tryskání pískování se používá například u venkovních zábradlí, městského mobiliáře, pergol, vrat, brán i plotů. Podobně na tom jsou i stavební konstrukce či základové rámy strojů. Zkrátka a dobře – všechny ocelové materiály, které se vyskytují venku.

Neutrácejte zbytečně

V naší malé zemi je populární například lakovací linka od známé společnosti HP Lak s.r.o. Tito odborníci si poradí s ochranou kovových dílů do exteriéru i interiéru, a dokonce i do korozního prostředí C5.

Jejich prášková lakovna Ostrava si poradí s díly o délce klidně až 6,8 metru. Problémem tak není ani renovace veteránů, kovového nábytku, tlakových lahví a podobně.

Určitě vás bude zajímat, jaká je cena práškového lakování. Samozřejmě záleží na velikosti i počtu dílů, stejně jako na jejich tvarové složitosti, počtu nanášených vrstev, zvolené barvě a podobně.

Určitě si rozklikněte cenu práškové barvy komaxit, vyplňte nezávazný kontaktní formulář a nechte si vypracovat cenovou nabídku na míru.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.