Virtuální kancelář usnadní vaše podnikání

8.10.2019 | autor: Redakce PŽ

Jste začínajícím podnikatelem či hodláte rozjet startup, ale marně hledáte vyhovující kancelářské prostory? Odrazují vás nájemní podmínky a nepřiměřená cena? Dejte přednost virtuální kanceláři, která vaše rozbíhající se podnikání komplexně podpoří.

O co se jedná?

Virtuální kancelář vám umožní získat adresu, kterou si posléze zapíšete do obchodního rejstříku jako oficiální sídlo vaší společnosti. Záleží pouze na vás, zda budete chtít jejích prostor fyzicky využívat. Proto je ideálním řešením pro podnikatele, kteří skutečnou kancelář používat nepotřebují, a tudíž ušetří jak za pronájem, tak za mzdu administrativních pracovníků.

Podnikatelský balíček služeb

Virtuální kancelář vám kromě poskytnutí sídla firmy nabídne rovněž zákaznickou linku, vedení účetnictví a administrativy, budování image vaší značky, IT a marketingové služby atd. Je zárukou stabilního servisu na vysoké úrovni, který podpoří vaši cestu za dosažením zisku.

Proč se rozhodnout pro hlavní město?

Mít sídlo firmy na dobré adrese je správnou cestou při navazování budoucích obchodních vztahů, neboť podtrhuje serióznost vaší společnosti. Málokdo si může dovolit kanceláře v našem hlavním městě. Virtuální kancelář Praha vám umožní před svými obchodními partnery dobře vypadat a zároveň nijak závratně nezatíží váš firemní rozpočet. Nemusíte se obávat, že byste si utrhli ostudu v případě, kdyby za vámi vaši obchodní partneři přijeli na návštěvu. Samozřejmou součástí virtuální kanceláře je stálá recepce se službami na profesionální úrovni.

Sídlo firmy na míru

Zařiďte si kancelář včetně služeb podle vašich potřeb. Máte na výběr ze 3 nejoblíbenějších programů, které se liší počtem nabízených služeb a cenou. Nepotřebujete-li nic velkého, rozhodněte se pro variantu Mini-sídlo, díky němuž získáte virtuální sídlo společnosti, označení vaší firmy na budově, služby recepce a obsluhu návštěv. Zlatou střední cestou je Profi-sídlo, které patří k uživatelsky nejvíce ceněným. Vděčí za to skvělému poměru ceny a služeb. Profi-sídlo kromě standardního balíčku nabízí neomezený příjem a zpracování firemní pošty, na niž vás po dohodě upozorní emailem nebo SMS. V případě potřeby vám korespondenci obsluha recepce naskenuje. Dále je to měsíční přeposílání korespondence, vlastní pevná linka přesměrovaná na váš telefon a poskytnutí zasedací místnosti pro jednání s úřady zdarma.

Kancelář se vším všudy

Nejvyšším stupněm je virtuální Profi-kancelář, mezi jejíž programy navíc se řadí neomezené zpracování pošty se skenováním do 50 stran za měsíc zdarma, 1× týdně přeposílaná korespondence, zákaznická linka s operátorem, zasedací místnost včetně občerstvení 2 hodiny měsíčně zdarma.

Jaký je postup?

Princip virtuální kanceláře vás nadchl, ale obáváte se složité administrativy při jejím založení? Obavy hoďte za hlavu, neboť celým procesem vás snadno a rychle krok za krokem provede online průvodce. V něm si podle svých potřeb nakonfigurujete druh sídla a jeho adresu. Na výběr je několik pražských lokalit. Dále si navolíte způsob přebírání a zpracování zásilek, možnost přesměrování pevné linky, stupeň a charakter využívanosti zařízených kanceláří. Na závěr vyplníte vaše kontaktní údaje, na něž vám bude zaslána cenová nabídka a náhled smlouvy.

Založte si firmu na klíč

Virtuální kancelář vás nenechá na holičkách ani při zakládání s. r. o. a Ready made firmy. Zajistí vám konzultaci, po níž proběhne blesková realizace. V rámci balíčku se můžete těšit na služby osobního konzultanta, individuální přistup, založení online na dálku či zajištěním přednostního termínu u notáře. Společnost s ručením omezením bude tímto způsobem založena do 5-10 dnů.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.