Tip na nevšední zážitek – vychutnejte si pivní lázně!

17.8.2016 | autor: Redakce PŽ

České pivo lze snad považovat za jeden z našich národních pokladů. Jeho spotřeba každoročně stoupá a na trhu přibývají i nové druhy zlatavého moku. Nebyli bychom to my Češi, kdybychom nezkoumali, jak pivo ještě více zdokonalit. Jedno odvětví lásky k pivu se ubírá trochu jiným směrem. Češi propadli pivnímu lázeňství. Zažijte i vy blahodárné účinky piva v pivních lázních. Kam vyrazit a na co se těšit?

Pivní lázně v Praze vás nadchnou!

Myšlenku maximálního využití piva převedl v realitu apartmánový hotel v centru Prahy - Vinohradský dům, který otevřel pivní lázně. Zájemcům, kteří chtějí poznat blahodárné účinky zlatavého moku, nabízí proceduru v podobě koupele v balneologické pivní vaně. Ponoříte se do velké pohodlné vany a užijete si koupel ve vodě nasycené oxidem uhličitým, do které je přidáno tmavé pivo s vysokým obsahem vitamínu B a mikroelementu.

Proč pivní lázeň vyzkoušet?

Procedura trvá celkem 35 minut. Je v ní zahrnuta 20 minut dlouhá koupel a ještě suchý zábal. Významně přispívá k regeneraci kůže, která bude po koupeli nádherně hebká. Navíc se vše odehrává v klidném prostředí, takže si odpočine tělo i mysl. Na proceduru může přijít současně maximálně 6 osob. Zájem je velký, proto místa doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem na www.vinohradskydum.cz.

Nabízí mnohem více!

Vinohradský dům je hotel, který nabízí 25 stylově zařízených apartmánů 4 kategorií:

  • Studio
  • Komfort
  • Suite
  • Family

Každý apartmán má své sociální zázemí, nechybí kvalitní postel, kuchyňka a k dispozici budete mít wifi internetové připojení. I vám se vyplatí, když návštěvu pivních lázní spojíte s několikadenním pobytem v Praze. Pokud hledáte inspiraci, co vše v hlavním městě vidět, podívejte se na těchto deset nevšedních míst Prahy. Třešničkou na dortu po náročném výletě pro vás může být restaurace na Praze 2, která nabízí speciality středozemní kuchyně.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.