Očkovací centrum Avenier: Rychlé, spolehlivé a odborné očkování na 20 místech v ČR

30.10.2010 | autor: Redakce PŽ

Očkovací centrum společnosti Avenier, a.s., je se svými 20 pobočkami největší sítí tohoto typu v České republice a jeho odborní lékaři ročně proočkují přes 70 tisíc klientů. Vedle tří pracovišť v Praze nabízí své služby také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Liberci, Jihlavě, Olomouci, Zlíně, Pardubicích, Uherském Hradišti, Břeclavi a Znojmě.

Výhodou služeb očkovacího centra je zejména časová úspora, garance odbornosti a aktuálních informací od specializovaných lékařů a také jistota, že vakcína nebyla znehodnocena chybným skladováním či přenosem z lékárny. Očkovací centra společnosti Avenier nabízí očkování doporučená pro území ČR, např. proti hepatitidě typu A, klíšťové encefalitidě, HPV - rakovině děložního čípku, meningokokovým a pneumokokovým infekcím, chřipce, ale také vakcíny na cesty. Specialisté z oblasti epidemiologie poradí s výběrem vhodných vakcín podle cílové destinace cestování, navíc mají přístup ke zprávám o nejnovějších zdravotních rizicích či epidemiích, které ve světě aktuálně hrozí. Jsou tedy nejspolehlivějším zdrojem informací před cestou do exotických destinací.

Očkování proti chřipce je nejúčinnější prevencí. Nejlepší doba nastává právě na podzim, v období před propuknutím chřipkové epidemie. Již dva týdny po očkování začíná fungovat ochrana, která přetrvá 6-12 měsíců. V očkovacích centrech Avenier se na rozdíl od čekáren u lékaře nepotkáte s nemocnými pacienty, takže se zbytečně nevystavujete riziku nákazy chřipkou, která se přenáší vzduchem ve formě kapének. Cena vakcíny je 280 Kč včetně aplikace. Další informace najdete na www.ockovacicentrum.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 123 321.

„Očkovací centra společnosti Avenier nabízejí klientům nejvyšší možnou kvalitu očkování, a to díky uchování chladového řetězce. Vakcíny jsou po celou dobu uloženy v předepsané teplotě 2 až 8 stupňů - jak během přepravy, tak i ve speciálních skladech a v ordinacích. Očkovací centra tedy garantují, že do těla pacienta putuje vakcína nepoškozená a správně skladovaná," říká odborný garant očkovacích center, doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D. Vakcíny jsou totiž termolabilní látky a při porušení chladového řetězce během transportu z lékárny k lékaři může dojít ke znehodnocení vakcíny, což má za následek snížení účinnosti látky a případně i zdravotní potíže plynoucí z očkování.

Benefity Očkovacího centra Avenier:
 

  • Jednoduchost - není třeba žádné vyšetření ani doporučení od praktického lékaře před očkováním. V případě pochybnosti o zdravotním stavu pacienta a přítomnosti kontraindikací očkování provede vyšetření lékař očkovacího centra.
  • Rychlost - vakcíny jsou k dispozici přímo v Očkovacím centru. Není třeba jít pro recept na vakcínu k praktickému lékaři a následně do lékárny a zpět k lékaři. Odpadá tak starost, jak zachovat stálou teplotu vakcíny mezi 2 a 8 °C během cesty z lékárny domů a následně k lékaři.
  • Pohodlí - klienti se mohou objednat na očkování rychle a pohodlně přes internet nebo bezplatnou zákaznickou linku 800 123 321.
  • Bezpečí - není nutné trávit čas v čekárně praktického lékaře mezi nemocnými lidmi s rizikem nákazy.
  • Ověřená kvalita - lékaři Očkovacího centra Avenier patří mezi špičkové odborníky v oblasti očkování a prevence.
  • Dostupnost - největší síť očkovacích center v ČR je dostupná na 17 místech v republice.

Novinkou v očkovacích centrech je spuštění programu, který umožňuje zaplatit na splátky vakcínu na očkování proti viru HPV, který způsobuje rakovinu děložního čípku. Další informace o očkovacích centrech společnosti Avenier, očkování a jeho cenách jsou k dispozici na www.ockovacicentrum.cz.
 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.