S keramickými noži nepřijdete o důležité vitamíny

10.8.2011 | autor: Redakce PŽ

Keramické nože se v dnešní době staly spojením moderní technologie a zdravé přípravy jídel. Díky svému vzhledu a svým vlastnostem se stávají nedílnou součástí každé kuchyně. Keramické nože jsou vhodné pro přípravu měkkých jídel například sýrů, masných potravin bez kosti, pečiva a hlavně ovoce a zeleniny, kde navíc neničí vitamíny a enzymy v nich obsažené. Na našem e-shopu naleznete japonské keramické nože Acura a BioCeramix, které jsou navíc dodávány v moderním balení, které je velmi praktické a může z něj být i velmi atraktivní dárek.

U nás naleznete samozřejmě kromě nožů keramický i klasické ocelové nože, které jsou potřebně pro prací s tvrdšími potravinami. Mají kvalitní snadno nebrousitelné ostří a kvalitní dřevěnou rukojeť.
Pokud sháníte nože pro táboření nebo na rybaření, najdete je také v naší nabídce v sekci sportovní nože. Máme druhy s pevnou i se sklápěcí čepelí. Nože mají umělohmotnou i s dřevěnou rukojetí.

Naší hlavní snahou je nabídnout Vám výrobky pro každodenní činnost za výhodnou cenu, ale také s vysokou užitkovou hodnou a moderním designem. Většinu zboží máme skladem, což Vám zaručuje minimální dodací lhůtu. Tak neváhejte a objednejte si kvalitní nože právě u nás.

Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.