Čerpejte vodu bez starostí. Pořiďte si domácí vodárnu

9.5.2018 | autor: Redakce PŽ

Čerpejte vodu bez starostí. Pořiďte si domácí vodárnu

Jste vlastníkem nemovitosti, kde máte k dispozici vlastní zdroj vody? Věděli jste, že domácí vodárna vám může pomoci ušetřit spoustu peněz? Využijte moderních technologií ve svůj prospěch. Pořiďte si spolehlivou domácí vodárnu a snižte náklady za vodu na minimum.

Domácí vodárna je ideálním řešením zejména pro lokality bez možnosti připojení do vodovodní sítě. Velmi oblíbené jsou ale také na chatách, v rekreačních zařízeních a domech, kde je k dispozici vlastní zdroj vody.

Ať už budete vodu pomocí vodárny čerpat denně, nebo ji využijete jednou až dvakrát týdně na zalití zahrady, investovat do ní se vám rozhodně vyplatí. Je zde sice třeba počítat s počáteční investicí, ale kvalitní vodárna vydrží i desítky let.

Instalace vodárny je poměrně jednoduchá a u většiny vodáren ji zvládne každý. Složitější může být výběr samotné vodárny. Pokud si nejste výběrem jisti, doporučujeme proto kontaktovat firmu, která se na tyto produkty přímo specializuje.

Domácí vodárny EcoSmart

Na trhu velmi oblíbené jsou domácí vodárny značky EcoSmart. Většina vodáren je typicky umisťována do sklepa nebo suterénu domu, aby nerušily obyvatele domu. Velkou předností vodáren EcoSmart je jejich tichý chod, a proto je možné umístit je prakticky kdekoliv.

Vodárny EcoSmart jsou rozděleny dle počtu osob a koupelen, což usnadňuje zákazníkům výběr konkrétního produktu. Je možné pořídit vodárnu pro vrty, pro studny, nebo pro zvýšení tlaku. Vodárny této značky jsou vybaveny ponorným nerezovým čerpadlem a inteligentní řídící jednotkou a jsou opatřeny frekvenčním měničem EcoPower, který řídí otáčky čerpadla a udržuje tím konstantní tlak v celém systému, a to i v případě proměnlivého průtoku.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.