Hotel Čertousy – svatební hostiny a firemní akce na úrovni

13.3.2018 | autor: Redakce PŽ

Život není spojen pouze s prací a každodenními starostmi. Čas od času je pestřejší. Když dojde na uspořádání svatby, rodinné oslavy anebo firemního večírku, vše je veselejší. Samozřejmě se pokládá otázka. Kde se budou akce konat? Samozřejmostí je příjemné prostředí, reprezentativní vzhled budovy a okolí i zajištění ubytování.

Rodinný hotel nabízí profesionální služby

Pokud byste chtěli vstoupit do manželství anebo hledáte místo pro firemní konferenci, ihned se vám zalíbí tříhvězdičkový hotel Čertousy. Nachází se v hlavním městě u Podsychrovského rybníka v historickém a univerzitním komplexu hospodářského dvora Čertousy. Objekt koupil císař Karel IV. Dnes je z něj půvabný areál nabízející pestré služby spojené s ubytováním a stravováním. Soukromá akce, jako je oslava narozenin Praha, si žádá pěkné prostory. V tomto ohledu vyhoví společenský sál, klub kavárna i vinný sklípek. Těšte se na posezení na terasách, kde je možné grilovat a bavit se u živé hudby. Za zmínku stojí dětský koutek, Wi-Fi zdarma, bezbariérový přístup a hostiny na míru. Restaurace Praha 9 nabízí bohatou paletu nápojů, pokrmů, klidné a čisté prostředí.

Svatba pro náročné

Manželství musí být odstartováno v tom nejkrásnějším duchu. Svatba v Praze konající se v hotelu Čertousy nemá jedinou chybičku. Lze počítat se zajištěním náležitostí, jako jsou svatební hostina Praha, květinová výzdoba, ubytování a doprovodný program. Pokud dáte přednost profesionálním službám hotelu, kde vám poradí a sestaví předběžný rozpočet, prožijete nejkrásnější den života bez komplikací.

Firemní akce na míru

Máte na starosti rezervaci místa konání firemní akce Praha? V tom případě vás zaujmou konferenční prostory Praha. Na první pohled osloví konferenční sál, školící salonky, klub kavárna i vinný sklípek. Parkování je určeno pro 85 vozů. Je nutné vyzdvihnout cateringové služby, doprovodný program a technické vybavení.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.