Jak určit otcovství narozeného dítěte? S anonymním testem DNA je to hračka

11.12.2017 | autor: Redakce PŽ

Jak určit otcovství narozeného dítěte? S anonymním testem DNA je to hračka

Životní příběhy mohou být velmi spletité a nikdo nemá právo soudit někoho, v jehož botách nikdy nechodil. Kam tím míříme? K ženám, které jsou na pochybách ohledně otcovství svých dětí. Možná jste jednou z nich a nejste si jistá, zda máte potomka se současným partnerem. Případně jste se setkala s pochybnostmi na jeho straně a chcete mu dokázat, že je otcem. Ať už je to jakkoliv, nabízí se jednoduché řešení – DNA testy otcovství.

Časem prověřené testy s certifikací

Jakkoliv se vám představa DNA testu jeví jako něco nezvyklého, ve skutečnosti jde o poměrně rutinní záležitost, kterou podstupuje mnoho rodičů. Své o tom vědí odborníci ze společnosti GENERI BIOTECH. Již od roku 1998 poskytují testy otcovství pro veřejnost a striktně dodržují základní etické principy.

V praxi to znamená, že laboratoř nedělá testy otcovství v těhotenství, neboť by výsledky mohly vést k předčasnému ukončení. Vyšetření se provádí pouze ze stěrů dutiny ústní, protože u jiných materiálů lze předpokládat, že byly získány nelegálně. A konečně zodpovědné nakládání se vzorky – po otestování jsou protokolárně zlikvidovány a nikdy se nepoužívají na jiné účely.

Bezbolestné, diskrétní a bezpečné

Vraťme se však k vašemu problému. GENERI BIOTECH nabízí kvalitní sadu „P-TEST all inclusive“, která obsahuje vše potřebné pro odběr biologických vzorků. V sadě je mimo jiné obsažena informační brožura s detailními instrukcemi ohledně odebrání vzorku a následného testu DNA. Sada je k dostání za výhodnou cenu.

Pro nerozhodné zákazníky je dobrou volbou samostatná odběrová souprava za cenu kolem několika set korun. Pokud si nejste stoprocentně jistá, že chcete test otcovství provést, raději si pořiďte tuto variantu. Pročtete si brožuru a na základě uvedených informací učiníte rozhodnutí.

V každém případě se můžete spolehnout na naprostou diskrétnost (sadu obdržíte v nenápadném balení), anonymitu (výsledky jsou na zabezpečeném webu pod kódem) a garanci rychlého testování. Výsledky se dozvíte do 5 pracovních dnů od obdržení vzorku.Životní příběhy mohou být velmi spletité a nikdo nemá právo soudit někoho, v jehož botách nikdy nechodil. Kam tím míříme? K ženám, které jsou na pochybách ohledně otcovství svých dětí. Možná jste jednou z nich a nejste si jistá, zda máte potomka se současným partnerem. Případně jste se setkala s pochybnostmi na jeho straně a chcete mu dokázat, že je otcem. Ať už je to jakkoliv, nabízí se jednoduché řešení – DNA testy otcovství.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 1
Vložil: Kristýna Neregistrovaný | 2017-12-19 09:54:40
Dobrý den, společnost Generi Biotech z etických důvodů neprovádí test otcovství v těhotenství: https://p-test.cz/caste-dotazy/test-otcovstvi-v-tehotenstvi/ Nicméně, život není černobílý, a tak firma po důkladné konzultaci DNA test otcovství v těhotenství umožňuje. Zde je jeden pravdivý životní příběh poskytnutý anonymně k inspiraci, třeba se Vám bude hodit si ho přečíst: https://p-test.cz/test-otcovstvi/testy-otcovstvi-v-tehotenstvi/
Hodnocení: 0
Vložil: Pavel Neregistrovaný | 2017-12-19 09:54:09
Jak je to prosím v případě nenarozeného dítěte??
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.