Kosmetické přípravky pro péči o nohy

29.11.2019 | autor: Redakce PŽ

Nohy jsou označovány jako nejvíce zatěžované části těla. Z toho důvodu bychom jim vždy na konci dne měli dopřát náležitou péči, abychom se vyhnuli případných zdravotním potížím, jako jsou křečové žíly, plísně, ztvrdlá kůže, popraskané paty atd. Jak na to?

Vsaďte na přírodní kosmetiku

Společnost Aromedica je český výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy, v jehož sortimentu naleznete řadu BIO výrobků pro péči o vlasy, cévní systém, pohybový aparát, hygienu dutiny ústní a intimní hygienu. Tato firma již 20 let spolupracuje se stejnými dodavateli přírodních surovin, z toho důvodu může garantovat jedinečnost a vysokou kvalitu svých produktů. Řada z nich je registrována jako patent a chráněný vzor.

Vše pro nohy

Přírodní kosmetika z kategorie péče o nohy je k dostání v podobě balzámů, krémů a olejů, které jsou prevencí a zároveň dokáží zatočit s výše uvedenými nežádoucími kožními projevy. Proč jsou nohy na potenciální potíže tolik náchylné? Na rozdíl od rukou jsou více namáhány a většinu času jsou uzavřené v obuvi. Jelikož nejsou tolik na očích, péči o ně velmi často zanedbáváme. Kromě pravidelného používání kosmetických přípravků bychom jim měli dopřát také masáže, jež mají příznivý vliv nejen na samotné dolní končetiny, nýbrž také stimulují funkci dalších orgánů v našem těle.

Nedejte šanci plísním

Přípravky řady Mykolmed s bioaktivními složkami silic břízy, šalvěje, Tea Tree a hřebíčku jsou zaměřeny na ty části těla, které jsou náchylné na vznik plísní. Řeč je hlavně o nohou a nehtech, kde je největší nebezpečí přežívání plísňových spór. V těchto místech použití spreje omezuje pocení a ideálně doplňuje použití masážního oleje Mykolmed. Tento sprej lze na postiženou oblast aplikovat kdykoliv během dne, a to velmi diskrétním způsobem, neboť ho můžete nastříkat i přes punčochy, nebo do bot.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.