Metličkové žilky odstraníte velmi lehce!

11.11.2016 | autor: Redakce PŽ

Metličkové žilky odstraníte velmi lehce!

Metličkové žilky je označení pro drobné žilky, které mají tmavě červenou až modrou barvu. Většinou nepředstavují žádnou zdravotní hrozbu. Na pozoru se musíte mít hlavně tehdy, když se objeví náhle, nebo je jich příliš moc, protože v takovém případě signalizují poruchu krevního oběhu. V drtivé většině případů znamenají kosmetický problém. Objevují se nejčastěji na nohou a v obličeji. Trápí i vás? Seznamte se s návodem, jak se jich rychle zbavit.

Prevence jako polovina úspěchu

Metličkové žilky se řadí mezi civilizační onemocnění, trpí jimi až 80 % populace. Číslo by nemuselo být tak vysoké, kdyby se lidé naučili vzniku žilek předcházet. Zamezit výskytu žilek není složité. Mezi hlavní příčiny patří obezita, nezdravý životní styl, nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, u žen i užívání hormonální antikoncepce. Stačí se těchto faktorů vyvarovat, riziko výskytu žilek se rapidně sníží. Nesmíme opomíjet ani další faktory vzniku, které už tolik ovlivnit nelze. Žilky jsou dědičné a jejich příčinou může být onemocnění cév.

Jsou operace a laser dobré řešení?

Existuje několik způsobů, jak žilky odstranit. V obzvláště závažných případech je dokonce nutná operace, dělá se jich minimum. Efektní metodou odstranění je laser. Protože jsou žilky záležitostí estetiky a nejsou nemocí, která ohrožuje život či působí komplikace, budete si ošetření kůže laserem plně hradit. Není levné, ošetření větších ploch, jako jsou lýtka či stehna, vyjde na několik tisíc. Ošetření je nutné opakovat minimálně třikrát. Žilky sice zmizí, ovšem nemáte jistotu, že se po několika týdnech či měsících znovu neobjeví.

Odstranění pomocí krému má okamžitý efekt

S metličkovými žilkami se dá účinně bojovat i pomocí speciálního krému. Jedná se o Remescar, který působí ve dvou fázích. Ihned po aplikaci vytvoří na pokožce ochrannou bariéru. Krém má unikátní vlastnost modifikace odrazu světla od pokožky. Ihned uvidíte rozdíl, pokožka bude vypadat mnohem lépe.

Remescar dokáže také:

  • nabídnout hloubkovou terapii žilních struktur,
  • pozitivně ovlivňovat propustnost buněčných stěn,
  • podporovat optimální mikrocirkulaci krve.

Více se dozvíte na www.metlickovezilky.com.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.