Nebojte se zpestřit váš milostný život

20.4.2018 | autor: Redakce PŽ

Nebojte se zpestřit váš milostný život

Ti z nás, kteří už za sebou mají delší partnerské vztahy, to jistě znají. V období prvotní zamilovanosti jde všechno samo od sebe, ale v průběhu let se do ložnice nenápadně vkrádá rutina. Kam zmizela ta vášeň, kterou si živě pamatujete? Možná jen potřebuje znovu rozdmýchat...

Začněte zlehka

Rutina je ubíjející i v práci, rozhodně byste ji tedy neměli pustit do vztahu. Zahnat stereotyp je vlastně docela jednoduché: vyzkoušejte něco nového. Experimentování je zábava, a navíc v sobě nese příslib nalezení něčeho, co vás rozvášní tak, jak jste to ještě nikdy nezažili. Začněte ale polehoučku, abyste partnera či partnerku náhlou změnou nevyděsili. Podívejte se spolu na lechtivý film, pořiďte si nové sexy prádlo nebo vyzkoušejte nějakou netradiční polohu. Doporučuje se také změna prostředí, je-li pro vás ložnice spíše místem klidného odpočinku.

Přizvěte si pomocníka

Momentálně nemáme na mysli třetí osobu, i když i to může vnést do ložnice pořádnou změnu. Pro začátek vám postačí kvalitní vibrátor odpovídající velikosti a tvaru s pár zajímavými funkcemi. Má tu výhodu, že ho můžete používat v partnerském sexu, ale také si s ním užít docela sami. Jak ženám, tak mužům se může hodit anální kolík, který dokáže potěšení ze sexu znásobit. Jestli chcete do vašeho milostného života zakomponovat i drsnější hrátky, poohlédněte se v kategorii BDSM pomůcek po důtkách a poutech, které můžete využít i pro rolové hry. Na chvíli se tak stanete někým jiným, což odbourá přirozený stud.

Nakupujte hračky pro dospělé diskrétně

Pokud je pro vás experimentování novinkou, možná se návštěvy sex-shopu trochu bojíte. Zavítat do kamenného obchodu rozhodně není na škodu, protože vám zde zodpovědně poradí, není to však nutností. Inspirovat se můžete i v katalozích internetových obchodů, které si prolistujete v klidu a soukromí vaší domácnosti. Online sex-shop Eroticstore.cz pro vás má připraveny erotické pomůcky všech podob a tvarů, účinné povzbuzovače nálady i svůdné prádlo z kůže či latexu. Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.