Přípravek od značky Phyteneo vás zbaví parazitů v trávicím traktu

28.8.2018 | autor: Redakce PŽ

V trávicím traktu, zejména tedy ve střevech, se velice často objevují paraziti. Pokud s nevítanými hosty svádíte boj, ovšem neúspěšně, zřejmě jste ještě nenarazili na účinný přípravek. Přitom stačí tak málo. Podívejte se do pestrého produktového portfolia českého výrobce Neofyt, která stojí za populární značkou Phyteneo.

Jakmile se řekne Phyteneo, nejspíše si jako první představíte jeho nejznámější preparát Kolodium forte. Používá se k odstranění bradavic. Vraťme se však k samotným parazitům, s nimiž jednou provždy zatočí doplněk stravy Phyteneo Vermophyt. Jedná se o kapsle či sirup s účinným složením.

Co jsou paraziti a jak ovlivňují život člověka?

Parazit žije na úkor jiného živého organismu, přičemž z těla si pro sebe krade živiny, vitamíny a energii. Způsobuje nemalé zdravotní problémy, s nimiž se můžete léčit i několik týdnů či měsíců. Paraziti se vyskytují u člověka bez ohledu na pohlaví anebo věk. Většinou se ve střevech vyskytují hlísti a tasemnice.

Parazitům se daří především v tlustém střevě, v němž se hromadí odpad z potravin, a proto je nezbytné střeva pročistit nějakým přírodním prostředkem, jako je Phyteneo Vermophyt.

Co je Phyteneo Vermophyt?

Mezi efektivní zdravotnické prostředky spadá Phyteneo Vermophyt, jehož úkolem je eliminovat parazity ve střevech. Složení je stoprocentně přírodní, a tak nevyužívá žádných chemických směsí a látek, které by mohly střeva ještě více poškodit. Phyteneo Vermophyt obsahuje extrakt z tykve obecné a černuchy seté. Dále ve složení nechybí kořen omanu pravého, silice saturejky zahradní a hřebíkovec vonný.

Společnost Neofyt se zaměřuje na fytofarmaka, doplňky stravy a kosmetické přípravky. Dlouhá léta se zabývá přírodními molekulami, přičemž výsledkem její práce jsou desítky přírodních produktů určených ke zlepšení stavu lidského organismu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.