Pro úsměv jako z reklamy stačí pravidelná péče

7.6.2017 | autor: Redakce PŽ

Pro úsměv jako z reklamy stačí pravidelná péče

Také s obdivem koukáte na ty krásné, rovné, bílé zuby, které vídáme v reklamách? Většina lidí si myslí, že je k nim potřeba mít genetické dispozice nebo desetitisíce korun na péči odborníků. Ve skutečnosti je to ale jinak, stačí pravidelná péče.

Velkou roli hraje hygiena, jíž se věnujete samostatně. Zuby je potřeba dvakrát denně čistit, a to nejen obyčejným kartáčkem. Užijete také ten mezizubní a rovněž dentální nit. Jestli netušíte, jak s těmito pomůckami zacházet, pomůže vám dentální hygiena Praha.

Bez dobrého zubaře to nepůjde

Ne všechno máte šanci ovlivnit. Kaz se občas objeví i u těch, co se o svůj chrup vzorně starají, a tady už pomůže jen návštěva zubní ordinace Praha. Ve vlastním zájmu byste si měli vybrat takového zubaře, který si na vás udělá dostatek času a vždy vám vysvětlí, co se děje s vaším chrupem.

Tento přístup k pacientům uplatňuje MUDr. Jakub Smrček – zubař Praha, který poskytuje komplexní péči. Disponuje moderním prostředím, milými sestřičkami a přesným rozpisem, díky němuž nestrávíte hodinu v čekárně. Jeho péče zahrnuje pravidelná vyšetření, zubní implantáty, dentální hygienu, léčbu zubního kazu či tvorbu zubních náhrad. A poradí si i s dětskými pacienty.

Významným pomocníkem může být bělení zubů

Zdravé zuby vám zajistí pravidelná péče ze strany vás i zubaře. Krásně vyrovnaného chrupu vám pomohou dosáhnout návštěvy ortodoncie. A jak to slečny v reklamách dělají, že mají zuby tak krásně bílé?

TIP: Sráží vaše sebevědomí křivé zuby? Vyzkoušejte neviditelná rovnátka

Amerického úsměvu vám pomůže dosáhnout bělení zubů Praha. V drogerii či lékárně možná seženete různé gely a bělící prášky, nicméně péče odborníka bude mít větší účinek. Vyrobí se fóliové chrániče zubů, do nichž si pak doma samostatně aplikujete gel s účinnou bělící látkou a v ordinaci na zuby následně aplikují peroxidový gel. Výsledkem je prosvětlení o několik odstínů. Získat bělostný chrup není složité.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.