Rádce zná odpovědi na vše o energetice, úsporách a ekologii

12.10.2016 | autor: Redakce PŽ

Nejen pro zákazníky E.ON je určen nový internetový rádce. E.ON Rádce vám zdarma poskytne srozumitelné odpovědi na stovky otázek z oblasti energetiky, úspor a ekologie. Na stránkách Rádce naleznete velké množství praktických článků, tipů a návodů od odborníků. Pokud informaci nenajdete, ve všední dny funguje databáze také jako jedinečná online poradna. Na vaše dotazy odpovídá tým odborníků. Jak to celé funguje a co všechno internetový rádce ví?

Komplexní online poradna

E.ON Rádce je online encyklopedie a poradna, do níž můžete zasílat případné dotazy z okruhů úspory energií, alternativní dopravy, chytré domácnosti a ekologie. Úspora energií je téma, které zajímá snad každého spotřebitele. Dozvíte se zde například, jak ušetřit na vytápění, kolik peněz a energie ušetří LED žárovky oproti halogenovým, jakou dobu návratnosti má kondenzační plynový kotel, a další užitečné informace, jak ušetřit na energiích. Jestliže chcete kromě peněz ušetřit i životní prostředí, v sekci alternativní doprava najdete informace o fosilních palivech a jejich alternativách. Rádce vám pomůže vybrat to nejlepší elektrokolo/ skútr/ koloběžku a poskytne informace o elektromobilech a stlačeném zemním plynu. V oblasti ekologie si vyhledáte vše o recyklaci, třídění odpadů a sběrných dvorech. Objevíte zde i návod na založení vlastního kompostu. Jaké výhody má chytrá domácnost a co to je, zjistíte v příslušném balíčku dotazů, stejně tak vše o využití solární energie ve vašem domě, kotlíkových dotacích a programu Zelená úsporám.

Co když odpověď nenajdete?

Rádce funguje zcela zdarma nejen jako chytrá encyklopedie, ale i jako online internetová poradna fungující ve všední dny od 9:00 do 16:30. Dotazy však můžete zasílat i v jinou dobu, jen na ně nemusíte hned dostat zpětnou vazbu jako v živém čase na chatu. Otázku lze položit prostřednictvím emailu, odpovědi na ně dostanete v nejbližší pracovní den nebo na počkání na live chatu ve výše uvedeném čase. S každým dalším dotazem bude E.ON Rádce o něco chytřejší databází!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.