Relax každej den

18.10.2017 | autor: Redakce PŽ

Relax každej den

Všichni rádi relaxujeme. Každý z náš si pod slovem relax představuje samozřejme něco jiného. Někdo vidí hned pivo, sedačku a svatý pokoj, hlavně se nehýbat. Když se k tomu pridá ještě nějaký dobrý film a chipsy je to dokonalý. Někdo raději upřednostní postel, teplý čaj a knížku. Aktivnější lidé zas vyhledávají cestování, sport a různé zážitky. Patřit k prvnímu typu opisovaných lidí je v tomhle případe vcelku jednoduchý. Vyvalíte se na postel nebo před telku a je to.

Když si rádi někam za aktivním relaxem zajedete, je dobré najít si informace o různých možnostech. Podle vašich preferencí a zájmu vyspecifikujte, co budete hledat. Rádi cestujete? V tom případe je dobré navštívit cestovní agenturu. V dnešní době se dá taky jednoduše vyhledat na internetu - jako online agentura. Chtěli by jste navštívit Bratislavu, hlavní město Slovenska? Máte radši poznávání na vlastní pěst nebo upřednostňujete když vám někdo poradí? Patříte-li k tým druhým, je pro vás ideální využit Bratislava guide- turistického průvodce.

Je pro vás představa dobrého relaxu spojená se sportem ale zároveň už jste si naběhali, najezdili na kole nebo nachodili svoje? Chtěli by jste to trochu zpestřit? Existuju různé adrenalinové parky, kde tyhle všechny aktivity můžete zažívat se malou štipkou nebo hromadou adrenalinu v krvi, záleží jenom na tom, co si vyberete. Patří mezi to mountain hill bike, náročné turistické trasy, kde procházíte nad útesem, při jednotlivých úsecích se držíte řetězí, nebo procházíte vysoko nad bouřlivou řekou úzkými pohyblivými mosty. V parcích plných adrenalinu na vás čekají různé speciální atrakce. Za všechny vzpomenu  obří houpačku, na které zažijete pocit beztíže, volný pád a hormony štěstí na sebe nenechají dlouze čekat.

Pokud se vám adrenalinové sporty zalíbí vyzkoušejte taky něco poněkud odvážnějšího. Skok z letadla s padákem, paragliding, bunjee.  Nemusíte se vůbec bát, jasné může se stát cokoliv, ale pokud nejste magnet na průšvihy, nestane se vám nic.

 

 

 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.